Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely miatti szorongá...

FizzySunflower kérdése:

Első munkahely miatti szorongás, félelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam ajánlatot munka miatt és pont megfelelne nekem. Csak ugye én rettenetesen izgulok, szorongok és félek minden új hely és új dolog miatt. Hogyan csillapíthatom ezt a félelmet és csak is a munkára koncentráljak? Holnap reggel lesz a megbeszélés, körbevezet és remélem sikerül majd. Nagyon pozitívan állok hozzá, mert 6 hónapja nem dolgozok és végre lehet találtam egy megfelelő helyet ami még közel is lenne. Mire gondoljak, hogyan vonzzam be magamnak ezt az új munka lehetőséget? Igaz nem sokat fizet, de közeli és 4 órás. Nekem jelenleg így megfelel. Ja és hogy öltözzek fel, igaz csak egy sima interjú lesz de akkor is csak csinosan kell kinéznem? :) 22l. Nagyon izgulok.

2020. febr. 19. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Új dolog, új munkahely, természetes hogy ízvilág, de minden rendben lesz nyugi. :)

Legyél kedves, mosolygós öltözz visszafogottan de csinosan.

Állj úgy hozzá, hogy tiéd lesz az állás és meglátod simán felvesznek.

Milyen munkahely?

2020. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sima takarítás. :)

Nem vészes, nem álom meló de legalább valami. :D

2020. febr. 19. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Legalább nyugis munka. És lesz egy kis bevételed belőle, amit magadra költhetsz.

Ismered a helyet vagy teljesen idegen?

2020. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A helyet ismerem és közel van a házamhoz :).

Remélem, hogy nyugis lesz a munka.

Szeretek takarítani itthon, persze ott máshogy kell majd.

Csak megmutatják nem?

:D.

2020. febr. 19. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
na milyen volt?
2020. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már rosszul kezdődött, mikor nem tudtam, hogy kell bemenni a forgós ajtón. Elvileg a portás nyomkodta a gombot amitől kék helyett zöld lett, de aki először jár ott az honnan tudná és jól le is szidott, mikor felhívtam a srácot, hogy itt vagyok és számíthat rám. Aztán beengedett nagy nehezen és mondtam mindent aztán mondta ja oké...Aztán jött a főnök aki fiatal srác és nagyon kedvesnek tűnik. Még ő is megjegyezte, hogy miket művelnek a portások és bolondok...mikor ezt nem is mondtam neki, de a hely tetszett alapjából. Nem sok terület. A lényeg nálam, hogy a főnök kedves és a többi nem érdekel. De hirtelen annyi infót zúdídott rám, hogy kizárt, hogy első nap egyedül tudjak mindent csinálni. Kicsit bonyolult lesz megjegyeznem, hogy melyik terület az enyém. A főnök mondta, nem baj ha nem végzek teljesem egy nap, mert nem is igazán lehet. Nem is kell túl aprólékosan, elég a nagyját ami látszik. Egy darabig ez szerintem jó lesz :).Képzeljétek, még egy videót is megmutatott, hogy kell egy eszközt használni :D.
2020. febr. 20. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
üdvözlendő! hajrá
2020. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!