Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy bírjatok a külföldi...

Ti hogy bírjatok a külföldi munkát?

Figyelt kérdés
Még 3évet itt kell lennem Ausztriában de már úgy utálok itt élni. Mit ajánlanátok mit csináljak valamint ti hogy birjatok 29F 10éve Ausztriába

2020. febr. 20. 10:44
 1/8 anonim válasza:
46%
"gyere vissza vándor, nem lehet 2 hazád...!"
2020. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én alapból nem úgy költöztem ki, hogy majd X ideig pénzt gyűjtök és utána hazaköltözök, abba beleőrülnék. Én Írországban élek, szépen felépítettem a kis életem, szeretem a munkám, vannak itt is barátaim, haverjaim, mindenféle programokat szervezünk, utazgatok is amellett, hogy félreteszek. Ha megunom az itteni klímát, akkor átköltözök máshová, de Magyarországra már nem megyek vissza, egyetlen percig se volt honvágyam.

Szakadj ki legalább néha a mókuskerék rutinodból, mielőtt becsavarodsz, vagy költözz máshová, ha ennyire utálod. Én Angliát utáltam, hamar le is léptem onnan, nem volt kötelező maradni és szenvedni, neked se az..

2020. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tanuld meg rendesen a nyelvet, menj az ottaniak közé és alakíts ki baráti kapcsolatokat és saját életet, ne pedig "magyarul" akarj ott élni, és sírni, hogy nem fogadnak be
2020. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nyelvel nincs problémám. Amikor kiköltöztem akkor csak 1évre terveztem de aztán itt ragadtam ugyanis kaptam egy nagyon jó munkát. Azóta az a munka megszűnt de hitelre vettem otthon két pesti lakást amit még 3évig kell fizetnem aztán azonnal megyek haza. Viszont addig hogy viseljen el ezt a sok hülye osztrákot meg hogy alig van magyar.
2020. febr. 20. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont addig hogy viseljen el ezt a sok hülye osztrákot meg hogy alig van magyar."


Vagy egy MAGYAR közmodnás: becsületes ember nem sz@r arra az asztalra, amiröl eszik!

Ha arra jók neked az osztrákok, hogy pénzeljenek, akkor ne beszélj így a hátuk mögött.

Másrészt ha annyira hiányoznak a magyarok, akkor dolgozz MO-on és nem lesz ilyen gondod.


Öszintén szólva hányingert kapok az ilyenektöl, mint te, akik ennyire kétszinüek.

2020. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi bajod az osztrakokkal?
2020. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg mi bajod velük?
2020. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kicsit aterzem a dolgot én a párom miatt jöttem ki, nyilván S fizu is de igazából magamtól nem jöttem volna. De a magánélet miatt igen.


Nekem is iszonyú nehéz. Pár évről van szó de mit ne mondjak megvisel hogy távol vagyok a családomtol persze az nagyon jó hogy a párommal végre együtt élünk de nem érezzük otthonunknak.


Tippekkel nem tudok szolgálni nekem is hiányzik a magyar ember a magyar szó én azt szoktam hogy itt kinti ismerős magyarokkal is szervezek programot és hazajárok minél többet.


De én is kíváncsi vagyok azért ki mit mond meg.

2020. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!