Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok, ha semmiképp...

Mit csinálnátok, ha semmiképp nem akarnátok letölteni a felmondási időt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Az összegyült bagy idöaranyos szabikkal es tappenzzel töltenem le vagy azonnali hatallyal mondanek fel.
2020. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
jó, csak ez nem rajtd múlik. azonnali hatállyal nem engednek el mindig. szabi meg kellhet más helyre még.
2020. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
menj el 1-2 hétre táppénzre az orvos biztos kiír ez is beleszámít felmondási időbe.
2020. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Táppénzre mennék 2 hétre, aztán 1-3 napot dolgoznék, utána újra táppénzre mennék.
2020. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

" azonnali hatállyal nem engednek el mindig“



Én sose kérdeztem elengednek-e. Mentem egyik napról a másikra.

Volt ahol perrle fenyegettek, mondtam hajrá. Sose pereltek.

Ugyan mit tehetnek. Semmit. A közbeszédi barom kártérítés se úgy működik ahogy azt gyökérjani elképzeli, hanem lehet bíróságra vinni, polgári peres eljárásban és sok év alatt talán lesz valami. A cégek ebbe nem mennek bele. így csak üres duma marad hogy lelépek és kártérítést vernek rám. Majd ha a bíróságon is végigverte az ügyet sok év alatt bizonyított és nyert majd akkor.

Nyugodtan lépj le akár máról holnapra semmi se fog történni.

2020. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
igen , csak ha a potenciális új munkahelyeden érdeklődnének felőled, kapnád rendesen a sarat a volt főnöködtől , megtudnak máshogy is szívatni nemcsak a perrel..
2020. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%

"csak ha a potenciális új munkahelyeden érdeklődnének felőled, kapnád rendesen a sarat a volt főnöködtől"


Ha ezt megteszi az önmagában is PTK-s per lehet.... mert SEMMIT ki nem adhat rólam az engedélyem nélkül. Azt hogy én felmondási idő nélkül távoztam ha ezt így az én engedélyem nélkül elmondja akárkinek, nos, PTK és majd a bíróságon találkozunk.

2020. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Az idöarànyos szabikat kötelezö kiadniuk kilèptetéskor
2020. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

'"Az idöarànyos szabikat kötelezö kiadniuk kilèptetéskor"



megint fals, nem kötelező ki is fizethetik és akkor nem adják ki

2020. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Felmondás után betegszabadság. Ebbe nem köthet bele senki.
2020. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!