Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen a főnök?

Miért ilyen a főnök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a mai nap nagyon kiverte nálam a biztosítékot, ezért is döntöttem úgy, hogy kiírom ide a kérdésemet.


Arról van szó, hogy tavaly március 21-én kezdtem a jelenlegi munkahelyemen, mint kisegítő (raktárban), mert ott volt hely és nekem van targoncás jogsim is. 20 éves vagyok, pont születésnapom után 1 nappal kezdtem. Ma vagyok ott pontosan 11 hónapja. Ez számomra olyan érdekes, de mindegy. Tehát mindjárt betöltöm a 21-et és a munkahelyemen felszabadult 2 targoncás pozíció. Most felvettek egy srácot, aki jóval idősebb, mint én és nekem fel sem ajánlották, hogy esetleg kipróbáljam a munkakört. Ma kérdeztem utána. Arról nem is beszélve, hogy sokakat a kisegítő pozícióból tettek át targoncássá/raktárossá. Odakerültem mindenki azt kérdezgette, hogy miért nem targoncásnak jöttem. Akkor nem volt hely. De most 2-en is elmennek. Mivel 11 hónapja vagyok ott és érdekelne a targoncás munkakör, van is valamennyi tapasztalatom benne., ezért egyből felkaptam a fejem, hogy érdemes lenne rá pályázni.


Lényeg: Raktárvezető nincs megelégedve velem. Mintha a 11 hónapból csak a rosszat, ami igazából nincs is, csak azt látná belőlem. 2x váltottam műszakot, mert kellett. Több hónapon át folyamatosan túlóráztam is. Erre olyat csinálnak, hogy levesznek a bérünkből 7000 forintot nettóban, mert valaki belelőtt 3 szöget a kukába szögbelövővel. Miközbe nagyon sok mindent csináltam ezalatt a 11 hónap alatt! Tudom, az élet igazságtalan.


De azért ez már túlzás. Ennyire nem bízik bennem? Mivel csakis kizárólag ő dönt, senki más. Szerintem még 1 évet kéne ezt csinálnom.....DE 1 ÉV MÚLVA IS UGYANEZ LENNE!!!!


Fiatal is vagyok, másik műszakban csomó fiatal targoncás van...... De..... Logikátlan ez az egész munkahely.....


Szerintetek? Most nem fényezem magam, csak mondom, hogy remek alkalom lehetett volna, hogy kipróbáljam magam, mint targoncás. Ehelyett januárban is teljesen rám voltak szállva..... -_- Tehát, szerintem ez egy remek alkalom lenne erre, de inkább felvettek 1 új embert, minthogy egy meglévőt alkalmazzanak.


Oszt van olyan csávó, targoncás, aki órákat késik a munkából, meg..... Igaz, fel is mondott, de velem semmi probléma nincs. 20./f



2020. febr. 21. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:

''Szerintem még 1 évet kéne ezt csinálnom.....DE 1 ÉV MÚLVA IS UGYANEZ LENNE!!!!''


Elírtam, bocsi! -> Szerinte kéne még 1 évig legalább ezt csinálni..... De mostanában nem is tudok targoncára ülni, nincs rá lehetőségem se. Régebben volt. Ez értelmetlen.

2020. febr. 21. 17:52
 2/8 anonim ***** válasza:
A targoncásokat máshol is keresik, menj máshova dolgozni,ha nem tetszik. Amúgy azért kíváncsi lennék a raktárvezető véleményére, hogy miért is nem elégedett veled, úgy gondolom az se alaptalan.
2020. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit felvettek, annak valószínűleg nem valamennyi tapasztalata van, hanem sok, lévén, hogy idősebb is nálad.
2020. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alapja mindennek van. Itt a főnöknek mondhatott valaki valamit. Ez biztos! Ezért is voltak rám szállva januárban, konkrétan a raktárból nem mehettem ki, hogy a dolgomat végezhessem, mármint konkrétan a dolgomat. Szánalom!


Ha olyan vérprofi és nálam tapasztaltabb lenne a csávó, akkor nem hinném, hogy kezdésnek bezúzott volna egy doboznyi hangszórót és a villával és átdöfött valamit.


Nem targoncázok rosszul :) Mostanában nincs rá alkalmam, előző műszakban sokat vezettem dízelt is. De utoljára múlthét pénteken pár percig. Egyszerűen gyakorlás kéne, hogy rutinosabb legyek benne, de ez sajna nem lehetséges, mert sem idő, sem megfelelő alkalom nincs rá munka közben.


Itt én vagyok a ludas olyanért, amiért nem kéne. Múltkor minket csesztek le a másik műszak miatt, miközbe nem is mi voltunk. De hülyének mondhatsz bármit.

2020. febr. 21. 18:30
 5/8 A kérdező kommentje:

De most azért, mert 20 éves vagyok nem mer megbízni bennem? Felelősségteljesebb munkát adni?

Lehet nem szimpatizál velem. Végül is ő dönt..... Ha nincs szimpátia.....Mert mindenki más oké, irodán, főnökségen.... de ez az ember....Nem fogja magát meggondolni, sem támogatni engem. Mindig neki lesz igaza.....

2020. febr. 21. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban, nincs megelégedve veled a vezetőd, ezért nem léptetett elő. Lehet hogy csináltál sok jót is, de ez nem a heti mérleg hogy ha több a jó mint a rossz akkor elő vagy léptetve. Tessék nem hisztizni hanem holnaptól még keményebben oda tenni magad a munkádba és csinálj többet mint amit elvárnak tőled (és azt jól csináld). Ha van szabadidőd, fejleszt magad
2020. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Fiatal is vagyok"

Ez a lényeg az egészben. Fiatal vagy. Van egy munka, amit csinálnál és van is rá kereslet. Ezt tartsd a szemed előtt. Gondolom te is láttál már rengeteg olyan embert, akinek volt egy célja, aztán maaajd később akarta csinálni, aztán végül megrohadt 20-30-40 évet egy helyen. Na, ezt ne csináld. Ha van egy kis eszed, akkor menj be holnap és közöld, hogy normálisan végezted a munkád, mondd el az érveid, mondd el, hogy mit ígértek és hogy te mit akarsz csinálni. Ha nemet mondanak, akkor mondj fel. Ennyi. Targoncásként tényleg fogsz máshol is melót találni, a mostani helynél jobbat is.



#6: Jajj, hagyjuk már ezt. Aki minimálisan képben van az emberekkel és dolgozott többféle között is, az a fenti szövegből levágja, hogy a srác teljesen rendben van. Aki csak hisztizik és hibázik, az nem ilyen kérdést ír ki, hanem olyat, mint balázska. Ez a srác teljesen normálisan érvelt és felépítette azt, hogy mi-miért történt és mit csinált. Velem is volt olyan, amire rávágtad volna ezt a gagyi szöveged, de én beolvastam a főnöknek, veszekedtünk egy kicsit, aztán a végére látta rajtam, hogy tényleg nem én rontottam el a dolgokat, amiket eddig úgy hitt, mert látta, hogy mindennel teljesen képben voltam és leesett neki, hogy a váltómmal van a bibi.

2020. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress targoncás állást, ezt a fost meg hagyd ott.
2020. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!