Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a jó utazós műsor/videó...

Milyen a jó utazós műsor/videó szerinted?

Figyelt kérdés
A munkám, hogy külföldi helyekről igyekszem érdekes, de szórakoztató műsort gyártani, de kicsit tanácstalan vagyok. Utazni sokan szoktunk az életben legalább néhány alkalommal, mégis ezeket a tartalmakat kevésbé nézik az emberek, mert sokan arra gondolnak egyből, hogy ők nem utazhatnak valamiért. Hogy tudnám a lehető legélvezhetőbbé tenni a munkám eredményét az átlagember számára?
2020. febr. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,leginkább csak az néz utazós videókat aki olyan beállítottságú,ha magyar nyelven szeretnéd csinálni elég sok időt és energiát kell bele fektetned na és persze pénzt is, ami valjuk be vagy megtérül vagy nem, pár év legalább kell hogy be fuss de akár több is, ha nagyon nagy szerencséd van akkor hamar be tudsz futni, minden tőled függ,nem rossz indulatból de inkább angol vagy német nyelvű legyen a csatorna esetleg spanyol ott több embert el tudsz érni, sok sikert.
2020. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Nincs rá recept. Van akit ez érdekel, van akit az, más embereknek más-más műsorvezetői stílus jön be, számít a korhangulat... stb.


A vloggerek közül pl. hiába szeretem szirmait, a stílusa nekem nem illik az utazós videókhoz. A legtöbb vlogger tök unalmas, eddig csak magyarósi volt a kivétel.


Külföldiek közül mark wiens a kedvenc, neki van egy amatőr bája és általában az átlagembereket mutatja meg, nem a szállodák luxusvilágát

2020. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában keresek jó utazós vloggereket. Nekem nagyon fontos, hogy szimpatikus legyen, ami kimerül annyiban egy ilyen típusú műsorban, hogy nem ő van a középpontban, hanem a táj. Élvezettel beszél róla, latszik, hogy szereti amit csinál. Szerintem ennyi elég is. Itt te egy réteget akarsz megfogni, így legrosszabb esetben a kategórián belül lehet kiemelkedő nézettséged. Magyarországon szerintem nem erre van a legnagyobb igény, de nem is mindenkinek kell tartalmat gyártani. :)
2020. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utazós témában nekem egyértelműen Magyarósi, és a CUltureGeeks, ami magyarul szuper, nyilván van egy csomó vlogger aki utazik, de az hogy tud csinálni 3 szép drónfelvételt a tengerről, de tartalmi szinten amúgy pont bárhol lehetne, számomra nem élvezet, csak képileg minőségi.

Szirmai meg, hát nagyons zeretem a csatornáját, de az AFK messze van a minőségtől sajnos, én nem tudom hol élnek azok az emberek, akik ott az operatőri munkát dícsérik :D Tartalmilag is sokszor kicsit üresek a videók, inkább vágna kevesebb tartalmasabbat egy útból.

2020. febr. 22. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azok tetszenek, amik nem 'vlog' hanem montázs jellegűek.

Nagyon nem kedvelem, amikor a videó fele abból áll, hogy ül a csávó a kamera előtt és dumál, hogy 'sziasztok srácok...'. Sőt az a legjobb, ha egyáltalán nem beszélnek benne.

2020. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes nézőpont, nekem pont az ellenkezője, ha csak szép felvételek kellenek, akkor oda se mennék forgatni netről olcsóbban megveszem, nekem kell a hozzáadott beszéd, de nem mindegy persze, hogy miről. De sokaknak meg pont ez, mondjuk közönségmegtartásban meg egyértelműen látszik, hogy ahol nem beszél az ember, azt áttekerik a nézők :D
2020. febr. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!