Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tanuljam meg kezelni a...

Hogyan tanuljam meg kezelni a munkahelyi párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

10.hónapja vagyok együtt a párommal,aki nagyon ragaszkodik,ès èn is szeretem őt.Egy munkahelyen dolgozunk.Szoktunk kertèszetben lenni,de benti munkát is vègezni.Együtt ebèdelünk ,egymás mellett ülünk,ès munka után hazakísèr.Ha vali cèges buli van,akkor is mellèm ül.Melóhelyen szokott is adni nekem olyan jelzèseket,ami azt jelzi,hogy szeret.Házasság is jár a fejèben.Viszont sokat másokkal beszèlget,ès szokott viccelődni,de nem szemtelsnül.Nèha levegőnek nèz,de magán nem veszi èszre.Most benti munkát vègzünk december óta,ès egy asztalnál ültünk .Múlthèt pènteken átült máshová,de mièrt azt nem kèrdeztem meg.Ettől függetlenül mosolyog rám,ès engem is nèz

.Nem tudom ,hogy ezeket az interakciókat mennyire vegyem figyelmeztető jelnek(múlóban van esetleg a kapcsolat,kifele nèz).Ennek az egèsznek a megítèlèse szubjektív.Hogy látjátok?


2020. febr. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???
2020. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En azt hittem az lesz a vege hogy neked lesz màr sok hogy mindig a nyakadon van, de nem. Fura.

Ezek nem jelek amiket müvel hanem normalis hogy nem kell mindig a nyakàn ülni a parunknak.

2020. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon látom ebben az egészben a "párkapcsolat" létezését!?
2020. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

10 hónap után házasság, de ezt se bírod megkérdezni tőle, hogy miért ült másik asztalhoz?

CSOK-t még nem akartad felvenni erre a betonbiztos kapcsolatra?

2020. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja vagy ide, vagy oda. Egyelőre alighanem csak szimpatikusak vagytok egymásnak. Talán azért ült át másik asztalhoz, mert bosszantották őt veled... Kérdezz rá, miért tette.
2020. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kèrdeztem meg.A főnök ültette át,mert nagyon szemezgettünk
2020. febr. 22. 19:43
 7/8 A kérdező kommentje:
A főnök haragszik is azèrt,mert együtt vagyunk.Próbálja ellenem hangolni,a párom elmondása szerint.
2020. febr. 25. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék, számodra mit jelent, hogy párkapcsolatban vagytok 10 hónapja? Jól értelmezem, nincs testi kapcsolat köztetek? Ez csak holmi baráti viszony, amolyan plátói kapcsolat? Kizárólag arról szól, hogy egy munkahelyen dolgoztok és néha beszélgettek, olykor pedig hazafelé együtt mentek?

Munkahelyen kívül, szoktatok együtt lenni, randizni? Voltatok már egymásnál? Csókolózás, ölelkezés, szexuális együttlét volt már?

2020. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!