Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt mire vélhetem?

Ezt mire vélhetem?

Figyelt kérdés

A kis bolt vagyunk (országos nagy cég)

Volt egy tavaly évi záró megbeszélés, ahol a főnök elmondta min kell változtatnunk

És hogy többet nem fog szólni ha valamit rosszul csinálunk, hanem levonja a premiumbol

Nekem az a véleményem hogy tanulva javul az ember

És inkább többször el legyen mondva amíg úgy nem lesz, minthogy penzmegvonassal ösztönözzön a jobb munkára

Amúgy - 3 emberrel dolgozunk, ki tesszük a lelkünk a boltért, rohangalunk hogy minden tökély legyen

De mégsem jo

Embert meg nem akarnak felvenni, mondván elegen vagyunk, pedig nem

Már kész vagyok idegileg, annyira stresszel a főnök

De magát a munkát és a légkört szeretem


Szerintetek?



#munka #főnök #penzmegvonas
2020. febr. 23. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt talán azért mondta,mer elege van valamiből,függetlenül attól,hogy veletek ténylegesen van baj vagy nincs így munkára nézve. Eleve azért hajtotok,hogy legyen zsozsó,erélyesen akar fegyelmezni,mert hanyatlást lát. De egyébként ezért kell egy főnöknek jól tudnia beszélnie,hogy pontosan el tudja mondani,hogy mit hogyan,mer ha nem olyan,akkor inkább titeket szidd,ahelyett hogy belegondolna,hogy tuti ilyen részletesen mondtam el nekik. Mikor feladatot ad kérdezz sokat.
2020. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A munkahely, nem kisiskola.

Elmondta mi nem jó. Jól kell csinálni.

Egy darabig lehet könyörögni a dolgozónak meg elmondani újra és újra, de egy idő után ez zsákutca, aki jól akarja csinálni az jól fogja csinálni, ha egyszer mondja el az ember akkor is. Aki meg nem akarja jól csinálni az akkor sem fogja, ha ezerszer mondják el neki. Van az a szint amikor a bónuszmegvonás segít csak. Nem jó, nem szép, nem pozitív, de a balkánon vagyunk, van amikor a szép szó nem elég.

2020. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az elöbb még diák voltál és az igazolásaid miatt sírtál. Döntsd már el, hogy mi akarsz lenni a kamu sztorikban és maradj meg annál
2020. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet már 10x mondta el, hogy mit csináljatok másképp, és ti meg sz@rtok rá magasról. Ezek után már csak ez marad a kezében.
2020. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3as,nem értem ez mi akar lenni, szerintem nem ide akartad írni.


A többieknek köszönöm a választ.

Még annyit hozzá tennék, hogy ha kérdezünk le vagyunk teremtve, eleve el van várva hogy kitalaljuk a gondolatait, és ha nem úgy van akkor kapunk egy szánalmas pillantassal fűszerezett lebaszast

Nem is ért a reszortokhoz csak azt mondja hogy a forgalom szerint nem jó

Aztán kitalál valamit hogy növeljük az eladást, (törvénybe ütköző) aztán meg lebasz hogy ezt mégis hogy képzeljük, majd fizethetunk érte mi ha hatósági ellenőrzést kapunk.

2020. febr. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!