Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A való életben hol vannak...

A való életben hol vannak azok, akik szeretnek dolgozni, szeretik a munkájukat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg Zadar-ban (Horvátország) vagyok.
2020. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ott,ahol meg is fizetik őket,tehát a befektetett energia a viz. Megy a csőben, 200000 km-re,és a végén nem csak csöpög,hanem hasonló mértékben folyik...Dolgozz többet! Te meg fizess többet...
2020. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Én szwrettem a régi munkáim nagyrészét. Pedig nem voltak szuper munkahelyek, leginkább raktár pakolás, adminisztráció iratrendezés, egyedül a gyártósort nem bírtam, mert kiakaszt a végtelenített önismétlő munka.

A szakma amit most tanulok meg teljesen olyan, amit imádni fogok.

2020. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Dolgoztam kutatóasszisztensként, ott elég sokan voltak. Egyébként a legtöbb helyen, ahol 300-nál kezdődik a fizetés + vállalkozóknál
2020. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Mindenhol vannak ilyen emberek. Én is ilyen vagyok, de címet nem írok.
2020. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az én ismerőseim közül aki nem iratrendező, adatrögzítő, kasszás, árufeltöltő, az zömmel programozó, és ők panaszkodnak a legjobban, hogy fárasztó, ez is tud unalmas lenni és sok a heti 40 óra.
2020. febr. 23. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Itt, Magyarországon vagyok. Jelenlegi munkahelyemet is szeretem, ezért is dolgozom ott és járok be minden nap.


Volt munkahely amit nem szerettem, ott 1 napot töltöttem.


Emellett egyéni vállalkozó is vagyok, azt is azért kezdtem el, mert érdekelt, megszerettem a tevékenységet, szívesen foglalkozom vele meló után is.. mondhatni számomra az a hobbi, mellesleg pénzt is hoz. (Bár nem a pénz miatt kezdtem el)

2020. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

6# Wow, remek pont annak készülök (még egyetemista).


Viszont édesanyukám imádja a munkáját.


Egy boltja, egy iskola fentartója (ő alapította az iskolát. Az igazgató felett áll) és még tanít is.

2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Űrkutatás.
2020. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sok esetben a rosst kollektíva a gond ha épp nem az akkor a körülmények,munkabérek visszatartása...és mindebbe egy szép napon belelehet fáadni még akkor is ha valaki szereti a munkáját.
2020. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!