Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ennyit hibazok kezdokent...

Ha ennyit hibazok kezdokent az meg belefer vagy hosszutavon az allasomba fog kerulni?

Figyelt kérdés
Hentesuzletbe dolgozok eladokent. Kb 3 hete dolgozok es eddig volt kb 3 esetem amikor hibaztam. Egyszer veletlenul eladtam olyan hust aminek mar szaga volt es vissza is hoztak, pedig en nem ereztem es nem is volt lejarva sem. A masodik esetnel egy papircetlivel kuldtek le a boltba a rokonok egy mar nem beszamithato oregembert es mivel a papirra 38g hus volt irva es en 38dkgt adtam, mert azthittem felre lett irva. A bacsitol hiaba kerdeztem, hogy megis mi lehet a papiron es mit kertek (mert 38g husbol egy porkoltkocka se jonne ki) nem tudott valaszolni. Csak mosolygott, mint aki eli vilagat. Aztan sajnos a rokonok ujra visszakuldtek, hogy 3kg lett volna de ott is volt valami baki es vegul mar maguk a rokonok jottek be, hogy miert nem tudnak rendesen hust venni. A harmadik eset pedig az volt, hogy lejart egy hus, es itt mindent el kell adni. Ennyi baki meg belefer?
2020. febr. 23. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első problémás, a másik kettő nem.

Azt talán észre kellene venni, ha a hús már szagos, bár megjegyzem, simán lehet, hogy míg elvitték és visszahozták - mivel eltelhetett egy-két óra is, nyilván közben nem volt hűtve - simán változhatott annyit,hogy szaga lett.

A bácsi nem a te dolgod, megpróbáltad kiszolgálni, de hát a vevő is felelős a maga dolgáért, meg főleg aki nem kompetens embert küld el vásárolni.

A harmadik meg sajnos olyan, hogy tedd külön a lejártat, aztán adja el az, aki vállalja a felelősséget...

2020. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég nyomorult helyen dolgozhatsz. :D


A büdös, romlott hús elég taszító. Soha nem vennék tőletek egy ilyen eset után semmit. Az ilyesmire nagyon figyelni kell egy hentes üzletben.


A papika rokonai legközelebb menjenek el maguk vásárolni és ne olvashatatlan cetliket irogassanak.


Ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy maradt hús ami lejárt... Gondolom forgalom függő, mikor mennyit lehet eladni.


Mindenesetre szerintem, ha eddig nem küldtek el ezután sem fognak.

2020. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En nem ereztem semmit rajta. Es mikor visszahoztak se volt szaga egyebkent, mert megszagoltam. Hat igen, a bacsis egy eleg erdekes story. Ott a vezeto is latta a papirt es o is 38at olvasott. Az a baj, hogy a husok menedzseleset meg csak most kezdem erteni. Ahol eddig dolgoztam ott csak kipakoltam es ennyi, itt meg folyamatosan nezni kell, hogy mi jar le es folyamatosan azt kell eladni. Ha meg valamit nem visznek akkor nekem kell eladni, a szo legszorosabb ertelmeben. Tehat nem eleg kitennem, hanem lekell akcioztatnom, ugy tenni hogy mindenki lassa es vonzo legyen a vasarlonak es lehetoleg ajanlgatni is.
2020. febr. 23. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik nagyon gáz, a második meg pech...
2020. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az első eset gyakorlot eladókkal is előfordul véletlen(vagy szándékosan(?)) Sajnos én már többször jártam így nem eggyel.. Szerintem ez még annyira nem gáz..
2020. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyan romlott húst eladni 0%-ban gáz? Ha nektek eladják nem zavar, megfőzitek, megeszitek?
2020. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a lejárt húst el kekl adni, akkor a büdöset eladni miért gáz!?

A bácsi és a családja no komment. Menjen az vásárolni aki beszámítható.

Nem hiszem, hogy elküldenének.

2020. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyit arról hogy ne vegyetek a boltokba húst csak a hentesnél mert ott mindig friss és megbízható.

Ez nem fog az állásodba kerülni, nem a te hibád volt egyik sem.

2020. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. En se veszek soha hust uzletekbe stb😂 olyan 95%ban azert nem szokott baj lenni az eladott hussal, de tevedesbol siman kaphatsz olyan hust aminek az elado nem vette eszre, h szaga van. Inkabb a kissebb boltokba meg hentesuzletekbe kell vigyazni, ott nem szeretik a selejtet es emiatt a rosszabb helyeken trukkoznek is. Meg a daralthus: sokszot van (ez altalanosan mindenhol), hogy az altalad kert daralnivalo hus egy resze az elozo daralasbol fennmaradt husbol van es igy lehet, h a kert comb fele pl lapockaxd
2020. febr. 24. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!