Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor teherbeestetek mennyi...

Mikor teherbeestetek mennyi ideje voltatok az akkori munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Hogy fogadták?
2020. febr. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

12 éve, de még nem estem teherbe

40/F

2020. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féléves próbaidő alatt estem teherbe, sajnos elvetéltem. Rendes volt a főnök, a 12. hét előtt megmondtam neki, mert közben új munkakörre akart betanítani és nem éreztem volna korrektnek, hogy rövidesen lelépek azután, hogy belémfektették az energiát. Szóval elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és, hogy az utolsó hónapokig szeretnék dolgozni ha engedi az állapotom. Gratulált, és mondta, hogy majd gondolkodik rajta, hogy esetleg könnyített munkakörre tesz, de mindenképpen számítanak rám. Szóval nem akart elküldeni, de azért nem mert nagyon nagy munkaerőhiány volt a cégnél. Még azon a héten elvetéltem. Ebből okulva nem mondanám el korrektségből sem soha többet egyik munkahelyen sem a 12.hét előtt.
2020. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 éve. Nem szóltak semmit. Mit is szólhattak volna...? Dolgozni nem jártam miután kiderült a terhesseg, mert a munkakörömből kifolyólag veszelyes lett volna.
2020. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éve voltam ott. Közönyösen fogadták, utána már nem vettek vissza (könyvelőiroda).
2020. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éve
2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!