Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet egy olyan főnökkel...

Mit lehet egy olyan főnökkel kezdeni aki elvárja, hogy megértsd amit akar a minimális információval amit nyújt, ha pedig további infót kérsz akkor hülyének, inkompetensnek néz?

Figyelt kérdés
És mindig olyan helyzetben vagy, hogy azon gondolkodsz vajon most mit akar, és vajon ha rákérdezel akkor le fog hordani a sárga földig esetleg kirúg.
2020. febr. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni. Sem emberileg, sem szakmailag nem alkalmas arra, hogy egy céget (vagy akár csak egy csoportot) vezessen.
2020. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Vezeti a céget már 2 évtizede és valamiért mindig profitál. Inkább emberileg nincs ott. Viszont nem olyan könnyű váltani manapság.

2020. febr. 24. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakmailag sincs, mert nem adja meg az elvárt támogatást a kollégáinak.


Lehet, hogy nem is rajta múlik a siker, hanem mondjuk jó vezetőket vett maga mellé, akik kompenzálják az ő hiányosságait.

2020. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Megcsinálom a feladatot.

Ha nem tetszik neki, akkor megmondom, hogy ennyit mondott.

2: Kérdezek. Ha nem tetszik neki, akkor elmondom, hogy máshogy nem lehet megcsinálni.

Egyébként volt olyan főnököm, aki a totál egyszerű rutinfeladatokat magyarázta, az új, bonyolultabb ügyekről semmit sem mondott. Én szóltam, hogy nem kell magyarázat. Inkább az újakról mondjon több infót. Nem lett belőle gond. Sőt, örült, hogy szóltam.

2020. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit előzőek leírtak, valamint: otthagyni.

Ha ennél jobban lesz ragozva a kérdés, akkor "napi munkaügyes kamu" érzésem fog majd támadni...

2020. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen főnököm. Ha visszakérdeztem, lebaxott, ha visszakérdezés nélkül megcsináltam a feladatot és hibáztam, lebaxott. Otthagytam.
2020. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!