Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem adnak munkát?

Nem adnak munkát?

Figyelt kérdés

Felmondási időmet töltöm, van még másfél hét. Ma 10 perc alatt végeztem a feladatommal, kérdeztem mit kell még csinálni, azt mondták semmit. Nem akarnak munkát adni, szerintem besértődtek hogy felmondtam (elég hamar 3 hónap után), pont azért mert nem foglalkoztak velem, mintha ott se lettem volna. Most bármi amit eddig én csináltam (volna), már másik emberhez került és őt tanítják be. Így egy hete minden nap csak ülök mert szándékosan nem adnak már semmit. Sőt, direkt megjegyzéseket tesz a hölgy aki velem “foglalkozott”, hogy “hat most már mit adjak neked, úgyse tudod megcsinalni meg értelme sincs”.


Tegnap fogtam magam hazamentem kettőkor.

Mit lehet ilyenkor tenni? Tudom már nem nagyon számít mert hamarosan eltűnök innen de baromi unalmas így itt lenni. És már szabadságot sem tudok kivenni.


Ha hazamegyek korán, ebéd után mit tudnak tenni ha nem tetszik nekik?



2020. febr. 27. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Levonják a munkabéredből. Miért nem mondtál fel még mielőtt lejárt a próbaidőd, akkor nem lett volna felmondási idő.
2020. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt probaidom alapból.
2020. febr. 27. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a főnöknek, hogy nem adnak feladatot, akkor ennyi erővel be se kéne járnod. Vagy táppénz...
2020. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor netezz. ingyen áram, HAHÓ találd már fel magad.
2020. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ingyen éra ingye
2020. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ ingyen fizu.
2020. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, nem értem az ilyen kérdéseket.


Nem megsértődni kell, hanem találd már fel magad arra a másfél hétre: Rejtvényfejtés, netezés, telefonálgatás...


Én biztosan folytatnám a receptkönyvem írását, amire itthon nincs elég időm. :)

2020. febr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!