Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az hogy pár hónapnál...

Normális az hogy pár hónapnál tovább nem tudok egy munkahelyen maradni?

Figyelt kérdés
23 éves létemre már kb 15 munkahelyet váltottam pár év alatt. Legtöbb idő ahol dolgoztam az eddig négy hónap volt. Nem megy, utálok dolgozni ezért vagy felmondanak vagy én mondok fel. A jelenlegi munkahelyemen még csak 1 hónapja vagyok de már elegem van belőle. Utálok bejárni, unom az egészet. Pár éve már ez megy hogy megyek az egyik helyről a másikra. Szerintem még mindig jobb mint teljesen munkanélküli lenni. Van még valaki ezzel így?
2020. febr. 27. 18:30
1 2
 1/19 anonymousreview60 ***** válasza:
61%
Nem normális. Semmi érdemi előrelátás, kitartás nincs benned. Ennek van valami oka, amit ki kell javítani, különben párkapcsolati, lakáshitelügyi katasztrófa leszel.
2020. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem normális. Mi lesz így később, mikor már mi denki elért valamit, te meg még mindig havonta ugrálsz?
2020. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Mi a szakmád? Mihez értesz? Mindig olyan helyre mész dolgozni, amit utálsz???


Miért nem tanulsz valamit, amit szeretsz?

2020. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elértem valamit, megvettem magamnak ami kellett, persze mindig kell újabb
2020. febr. 27. 18:45
 5/19 A kérdező kommentje:
1. Mi lehet az oka? Az a baj hogy nem csak a munkával vagyok így, hanem a sporttal is. Bármilyen sportba belekezdtem, pár hónap múlva ott is hagytam. Kb 5 féle sportra jártam, mindenhol csak pár hónapig. Az elején mindig jó amíg új minden, de ahogy telnek a hetek egyre unalmasabb, nagyon nehezemre esik bejárni. Edzést is úgy kezdtem mindig hanyagolni, hogy "jajj ma fáradt vagyok meg kedvetlen, ma nem megyek edzeni" és így végül teljesen abbahagyom
2020. febr. 27. 18:51
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Remélem, gyereket nem akarsz...


Pár hónap után megúnod, és otthagyod?

2020. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fajta munkát kellene megtalálnod, ami tényleg passzol hozzád, érdekel téged és sikerélményeid is lennének benne.

De csak te tudhatod, hogy milyen fajta munka lenne az.

2020. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

megvettem magamnak ami kellett, persze mindig kell újabb

Az hogy a Ps3-at lecserelted Ps4-re, nem nagy elorehaladas... :D

Nyikvan jobb mint munkanelkuli lenni, de mindenkepp furcsa.

Nekem 14 eve ugyanaza munkahelyem, es meg ennyi siman le tudok itt huzni.

2020. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még magam se tudom hogy mit akarok, meg mi a célom az életben. Persze szeretnék barátnőt, bulizni meg stb..
2020. febr. 27. 19:42
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha tudnám hogy mit szeretek meg mihez van tehetségem, akkor már rég olyan munkahelyen lennék
2020. febr. 27. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!