Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aldi és Lidl, mint munkahely...

Aldi és Lidl, mint munkahely milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már többször is olvastam arról, hogy ezeken a helyeken milyen jó fizetést adnak, viszont hallottam, hogy nagyon nagy a hajtás, és sokat kell túlórázni, meg olyat, hogy ezek a helyek gyakran cserélgetik az embereiket.

Nem tudom, hogy ezek csak rossz pletykák, vagy tényleg nem a legjobb munkahely egyik sem, szóval ha valaki, megosztaná a tapasztalatát és véleményét, azt köszönöm előre is.



2020. febr. 28. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy biztos pörögni azt kell,ha nem bírod a stresszt akkor szerintem felejtős.
2020. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Nincs csücsülés 250 ezerért a kasszában, csak állandó loholás – mennyire facsarja ki dolgozóit az Aldi és a Lidl?

2020. febr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Sz4r. Egész nap rohannak, folyamatos pörgés van
2020. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mivel multitasking van állandóan menni kell. Ha nem a kasszában vagy akkor tölteni kell és mindenhol pörgés van. Azért azok a jó fizetések se az első időszakban vannak. Aki nem bírja kiesik, ráadásul az is benne van, hgy bármikor belenyúlhatnak a beosztásba. Múltkor az egyik ismerősöm panaszkodott, hogy betegség miatt átszervezték a szabad hétvégéjét. Szóval a szabadidőt tervezgetni se lehet úgy.
2020. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha értelmes, pörgős fiatal vagy, akkor kiemelkedően jó. Ha már család tervező korban vagy, akkor majdnem embertelen. Bár kinek mi az embertelen, ugyebár.
2020. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A nagy hajtás alatt arra gondoltam, hogy 10-12 órázni egy nap, meg hogy a szabadnapon berángatnak.

Az, hogy a munkaidőn belül pörgés van és egyszerre kéne kasszázni meg tölteni, nem lenne probléma nekem, egy drogériánál van már gyakornokként tapasztalatom ilyen szempontból.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. febr. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!