Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 3 műszakban dolgozni?

Milyen 3 műszakban dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom sok ilyen kérdés van, de új válaszokat szeretnék kapni. Kaptam egy állás lehetőséget sok keresgélés után és munkanélküliség után ahol 3 műszak van de szabadok a hétvégék. Hogy szokjak majd hozzá? Mennyire lesz fárasztó vagy viselhető? Mindent tudni akarok róla. Olyan aki nem dolgozott még ilyenbe kérem ne írjon inkább tapasztaltak válaszát várom. 22l



2020. febr. 28. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igazából attól függ mit csinálsz melóban. 22f
2020. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyári meló több munkafolyamat is lesz de legfőként a szakmámmal kapcsolatos.
2020. febr. 28. 15:36
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is 22 évesen kezdtem gyári melót. Én nappal tudtam aludni, mikor éjszakás voltam.

Attól függ, hogy álló vagy ülőmunka lesz-e és mivel foglalkozik a gyár... Szemüveglencse gyár elég könnyű...

2020. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Én 12 éve járok 3 műszakban.

Még fiatal vagy nem hiszem, hogy különösebb nehézséget fog okozni.

Az első 1-2 éjszakás biztos fárasztó lesz, de lehet utánna sokáig aludni.

Ez lesz az első munkahelyed?

Ha gondolod kérdezhetsz nyugodtan, szívesen segítek. :)

2020. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Én sose szerettem,főleg mikor hajnal felé elkap az álmosság.
2020. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lesz ülő és álló is. Elvileg változatos lesz :).

De a fizetés miatt érdekelne mert elég jó,a hoz képest amiket eddig kerestem korábban...és végre a szakmám is értelmet nyerne :D.

2020. febr. 28. 17:35
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Utáltam, a 4 sokkal jobb
2020. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hétfőn lesz az interjúm addig, hogy nyugodjak le? :D

Ideges vagyok miatta kicsit.

Jó lenne ha felvennének.

2020. febr. 28. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem olyan tragikus.

A délutáni meg az ejszakai műszakot szerettem. A reggelest amikor 5 kor kellett kelni azt nem.

Ejszakai muszaknal eleve egesz nap aludtam igaz en az az éjszakai bagoly tipus vagyok de mindenki utalta az meg nyavajgott. Nyáron jo volt átaludni a kanikulat. A reggelesre volt nehez atszokni de keddre mar akkor is beállt a ritmus este 9 kor lefekves 5 előtt kelés. A gyárban +3 fok volt amikor kimentem a 35 fokba az rendesen megcsapott. Az ejszakai müszakért többet fizettek egyébként.

2020. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Hosszú távon eléggé egészségromboló. Fiatalon, átmenetileg kibírható. A nappali alvás, minőségileg nem ugyanolyan mint az éjszakai.
2020. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!