Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zsarolással ultimátummal...

Zsarolással ultimátummal kiharcolt fizetésemelés mennyire lesz tartós? Nem az lesz hogy idővel úgyis kivágják az illetőt?

Figyelt kérdés

Ha valaki úgy ér el béremelést hogy az asztalra csap és közli vagy emelnek vagy felmond nem jön többet-és a cég emel-akkor az így elért eredmény mennyire lesz tartós?

Mert a háttérinfók szerint (nem tudom higgyem-e) megadták ugyan az emelést, de azonnal kezdték keresni az új embert és amit meglesz már rúgják is ki.

Szóval lehet nem sokra ment a kiharcolt emeléssel? 2-3 hónap max vagy annyi se és úgyis repül?


2020. febr. 29. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Minek tartsanak ott vkit akinek tobbet kell fizetni es amugyis problemas egy olyan helyett akinek eleg a sima ber is es nem balhezik?
2020. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"egy olyan helyett akinek eleg a sima ber is es nem balhezik?"


Válasszuk ketté. Olyat aki nem balhézik olyat találsz. De olyat akinek elég a sima bér is olyat egyet se.

egymás után mennek el az emberek csak rendszerint nem kérnek emelést mennek máshova.

Itt vagyok én én is megyek hamarosan de meg se próbálok emelést kérni. 1x se kérem inkább keresek más helyet ahol helyből többet adnak.

Ha egy cégben annyi korrektség nincs hogy magától adjon emelést csak ha már torkán a kés ott nem akarok hosszabb távon lenni.

2020. febr. 29. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Megválaszoltad magadnak, pontosan tudod mit tegyél, ennek ellenére kiírtad, mert napi munkaügyes hőbörgés. Sajátmagad buktattad le.
2020. febr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki ezt is újra és újra.

A válasz ugyanaz. Egy szint alatt kivágják tényleg, ha meg tudják oldani a pótlást, egy szint felett pedig megadják amit kér, mert jobban megéri.

2020. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Munkajogász-képzésre kényszeríteném a kérdés kiíróját, mert beteges hogy évek óta munkaügyes kamukérdésekkel bombázza az oldalt.
2020. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Egy szint alatt kivágják tényleg, ha meg tudják oldani a pótlást, egy szint felett "


Akkor kérdésem: egy iskolai matektanár ez a szint vagy nem ez szint.

Mert róla van szó. Ő kapott így emelést.

2020. márc. 1. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom-tudom, alapítványi iskola stb, ismerjük már. Fejezd be örökre és végérvényesen a provokálást.
2020. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!