Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek minek stresszelnek...

Az emberek minek stresszelnek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Legrosszabb esetben kirúgnak. Tudom vannak kivétel szakmák, pl. légiírányító, orvos, stb... ők stresszelhetnek, de az átlag munkavállaló nem értem mit stresszel. Így határidő, úgy veszteség, lecsesz a főnök, lecsesznek a kollégák, a sok stressztől rákot kapnak az emberek aztán jól meghalnak 50 évesen. Megéri? Nem
2020. márc. 3. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt jól leírtad... neked sem kellett még magad vagy mást eltartanod az életben úgy látszik
2020. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

A közeljövőben fenyegető egzisztenciális félelem erősebb, mint a távoli jövőben esetleg bekövetkező dolgok miatti félelem.


Ezenkívül a tanult tehetetlenség is ott van. Vannak olyan emberek, akik bebeszélik maguknak, hogy soha, semmilyen körülmények között nem találnának maguknak másik munkahelyet vagy más foglalkoztatási formát, ezért beleragadnak a helyzetükbe.

2020. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk mert nem akarják kirúgatni magukat.
2020. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van! Bekapsz néhány lesz-rom tablettát és kész. Ha kell, minden nap néhány tablettával indithatsz és minden azonnal bazijoooo! ....... Hmmmm! Itt engem mindenki lesz-r? Felháborito, hogy milyen senkiháziakkal vagyok körülvéve!!!!
2020. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek részben igaza van. Dolgoztam gyárban, ott 20-30 éve ott dolgozók is stresszeltek azon, hogy legyen minden rendesen csinálva, mert ha nem, akkor jajj, a főnöktől jön a lecseszés, meg jajj, így meg úgy. Holott, ha őket elküldik, vagy félévi végkielégítést kellett volna, hogy kapjanak.
2020. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem ezen múlik.

Programozó vagyok, elég jó, úgyhogy ha elküldenek, elég hamar találnék új állást. Ettől függetlenül, mégis sokszor stresszelek, mert sok mindenre oda kell figyelni, precíznek kell lenni, és nagyon sokat kell gondolkodni.

Én szeretnék jó munkát kiadni a kezemből, és ezen stresszelek, mert rosszul érint, ha valami miatt mégsem lesz jó. Attól, hogy kirúgnak egyáltalán nem félek, de ettől még stresszes a munkám.

2020. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindenkinek lenne 5-10 millió félretett pénze,akkor nem stresszelnének ennyit.


Azért félnek,mert tudják,ha nem viselik el,amit ott rájuk mérnek,akkor baj lesz következő hónapban.

Ezért sem akarják a vezetők,hogy jólét legyen,legyen megtakarítása sok embernek,mert akkor sok munkát nem végezne el senki,hanem felmondana,és hónapokig élne a tartalékból.


A kényszer nagyon rossz.

És szerintem rontja a munka minőségét is.

Nyugaton ezt már jobban felismerték.

Nálunk viszont a terrorban,elnyomásban hisznek.

2020. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
"Legrosszabb esetben kirúgnak.": igen, de utána egy másik állást keresni nem gyerekjáték, a számlákat fizetni kell, a TB sem játék ma már. Egy vállalkozást nyitni meg reménytelen, ha eddig totál más tevékenységgel foglalkozott eddig az ember.
2020. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"a számlákat fizetni kell,"'


Általában azoknak nincs 200 000 ft félretett pénze akik cigire, sörre költik el a pénzt, ez nem kifogás

2020. márc. 3. 21:28
 10/13 anonim válasza:
100%

Kérdező, rengetegen albérletben laknak. Gondolj bele, ott már csak a megélhetésre elrepül 1 hónap alatt a 200 ezer megtakarítás. És ha hónapokig nem talál valaki munkát? Mert ez a jellemző.

Aki pedig a családját tartja el, szintén hamar elfogy a megtakarítás.

Persze ha valaki kap lakást a szüleitől, és egyedül él, nincs akkora stressz.

2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!