Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időnél jelent...

Felmondási időnél jelent bármit is hogy a cég még nem talált embert a helyemre? Vagy ez az ő gondja oldja meg ahogy akarja?

Figyelt kérdés

Felmondás beadva, 30 napos felmondási idő lassan letöltve pár nap híján és nincs új ember a helyemre,


Csak az a kérdésem ez engem kell hogy érdekeljen? Ez nem a cég gondja, Majd megoldja ahogy akarja, nem? Én szerdán lejárok végleg felállok, ki van helyettem ki nincs nem az én bajom.

Nem így van?


2020. márc. 8. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nem csinalnak ilyenekbök gondot.

Aki felmond annak szetdobjak a munkajat a többiek közt. Senkitöl nem fog csödbe menni a cég ha lelep

2020. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, innen már nem a te bajod. Felmondási idő leteltével mehetsz amerre látsz. Az, hogy nem találtak embert a helyedre a vezetés hibája, nem a tiéd.
2020. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" Senkitöl nem fog csödbe menni a cég ha lelep"


Kivéve ha a távozó olyan munkát végzett amihez szaktudás kell és ez a szaktudás egyes egyedül nekem volt meg.

Akkor gebasz van. De legyen ez a cég baja. Majd talál embert ha nem, akkor így járt. Akkor ugrik a beszállítói szerződése (nem lesz amit szállítson) és ha az ugrik, akkor eleve az emberek egy rész is mehet, mert akkor a kieg folyamatok se kellenek

2020. márc. 8. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, az ő dolga.
2020. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem a te bajod. Ha a cégnek kellennel felmondási idő után is, már nyilván jelezte volna. Amúgy meg nincs helyettesithetetlen szaktudas sem.
2020. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

" Ha a cégnek kellennel felmondási idő után is, már nyilván jelezte volna."



????? Jelezte. Erről szól a kérdésem is a gyengébbek kedvéért. Szólt hogy kellenék. Cska és akkor mi van ezt meg én kérdezem. Ő szóélt én meg vállat vonok 30 napom lejárt és megyek.

2020. márc. 9. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Szólt, hogy kellenél tovább is. Te annyit mondasz: Sajnálom, hogy nem találtatok időben másik dolgozót helyettem. Kezet rázol vele és elköszönsz.


Ne fokozzuk tovább ezt az alapvető problémát. Már megint azt érzem, hogy a kérdező "kötekedő" kedvében van, ilyenekkel szórakoztatja magát.

Lassan már nincs is kedvem azoknak sem segíteni, akik komolyan gondolják a feltett kérdésüket.

2020. márc. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!