Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti egy diktátor fönöknek...

Ti egy diktátor fönöknek akinek nagyon fontos a pénz és hajcsár típus hogyan magyarázzátok el, hogy lázas betegen othon akartok maradni pár napot?

Figyelt kérdés
Mert hiába mondtam beteg vagyok azzal jött adtol még van kezem lábam, és tudok menni dolgozni mert most kit tegyen be helyettem? És ma este se akarok menni dolgozni dokinál voltam és nem tudom hogy mit mondjak hogy magyarázzam meg egy hajcsárnak hogy szarul vagyok kiakarom magam pihenni. Ti ezt hogy oldjátok meg ha ilyen a főnökötök?

2020. márc. 12. 13:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ha egyszer mondaná, hogy betegen menjek be dolgozni, azonnal felmondanék, úgy.
2020. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
állj ki magadért mond meg neki hogy nem mész, meg a helyedben elgondolkoznék, hogy biztosan jó helyen dolgozom
2020. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Táppénzen vagy. Nem mész be.
2020. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy ilyen embernek nem dolgozom. Oldja meg, ahogy akarja, én nem mennék be és kész. Ki akar rúgni? Nem volna rá szükség, mert ilyen beszólás után magamtól mennék el.
2020. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Kiíratnám magam a dokival, és szólnék a főnöknek, hogy x napig nem megyek.

Aztán lenémítanám a telefonom a betegszabi idejére.

2020. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj be, és köhögj rá. Garantáltan hazaküld. :D
2020. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igen de mai világban nehéz új munkahelyet találni, és kajak nem merek a reakciója miatt szólni hogy ma este se megyek be mert gyengének érzem magam és a lázam nem mult el, tegnap este óta és e héten éjszakás műszakban lennék. Meg alapból hogy mult volna el ilyen hamar.

És nem tudom hogy magyarázzam el, hogy nem lettem jobban azóta még száraz köhögésem lett.

2020. márc. 12. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell magyarázni, beszólsz telefonon, hogy X dátumig táppénzen vagy, elköszönsz és leteszed.
2020. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

De mit kell ezen magyarázni? Nem mész be és kész.

Nehéz munkahelyet találni? Melyik országrészben élsz és milyen területen dolgozol? Legtöbb helyen inkább munkaerőhiány van...

2020. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Borsod megyében élek, és ha utána vissza hív, hogy de gyerebe ne hagyj minket cserben tegnap este is nehéz volt meg értetnem hogy képtelen vagyok be menni azal jött kit rakjon be a helyemre egyik rosszabb mint a másik a kollégáim közül.
2020. márc. 12. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!