Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik középkorú nő munkatársam...

Egyik középkorú nő munkatársamnak elég sok mindent elmondtam a magánéletemről. Azt a párkapcsolati válságot, amiben éppen szenvedek. De ő világgá kürtölte és kiderült, hogy borzasztó rosszindulatú. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egy multinál dolgozunk. Párom 20 én 10 éve, az asszony 17 éve. Azt gondoltam megbízhatok a nőben. Olyan válságban van a kapcsoltunk , amit nem valószínű, hogy túlél. Minden nap szomorúan járok dolgozni. Sajnos ez a munkatárs mindenkinek szét kürtölte itt a műszakban, ahol vagyunk pár százan. Már találgatnak az emberek és teóriákat gyártanak rólam és a kapcsolatomról. Kérdeztem a nőt, azonnal szörnyű modon reagált. Ideges lett és mindent tagadott. Tudom, már késő, nem szabadott volna mondanom semmit, és most azon agyalok, leszámolok. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. márc. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A munkahelyi pletykát, kollégák sutyorgását és főleg a szarkavaró kolléganőt próbálnám teljesen kizárni és csak a páromra, a kapcsolatomra koncentrálni. Vele megbeszélni, szerinte hová tart a kapcsolatunk, akartok-e még egyáltalán mindketten tenni érte és miken kell dolgoznotok, pl több program, beszélgetés, intimitás, eset van-e szükség párterápiára, vagy jobb, ha elengeditek egymást. Csak ez a fontos, az, hogy másoknak nincs jobb dolga és a ti életeteken csámcsognak kb szánalmas, le kell tojni, semmi közük hozzá.
2020. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hjajj de buta vagy, pedig már 30 körül jarhatsz, ha 10 éve ott dolgozol.

Nem mondunk rosszat a magánéletunkrol a kollégának, mert ez lesz a vége. A boldog dolgokat elmondjuk, h az állatkertben voltunk a hétvégén meg utána bekultunk vacsizni és utána meg haza sétáltunk. Garantáltan mondom neked, h az ilyen boldog jó dolgokból nincs pletyka, mert ezen nem lehet csamcsogni.

2020. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Magànéletet ne viszünk munkahelyre, ezt igazán tudhatnád!
2020. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

"Azt gondoltam megbízhatok a nőben."

Tudom, nagyon negatívan és gonoszul hangzik, de ilyen helyzet nem létezik. Vagyis de, de nagyon, nagyon kevés nőben lehet megbízni. Nőként most már te is megtapasztaltad, hogy ez így működik.

2020. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Én azt mondom, hogy tanulj a helyzetből, máskor ne menj ilyenbe bele.

A kolléganő azonban nem tudja a természet szabályát:

ma nekem, holnap neked...

2020. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Három dolog van, amiről soha, senkivel nem érdemes beszélni: 1. magánélet 2. anyagi helyzet 3. jövőbeli tervek

Ezeket az infókat bármikor felhasználhatják ellened.

2020. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"

"Azt gondoltam megbízhatok a nőben."


Tudom, nagyon negatívan és gonoszul hangzik, de ilyen helyzet nem létezik. Vagyis de, de nagyon, nagyon kevés nőben lehet megbízni. Nőként most már te is megtapasztaltad, hogy ez így működik." Férfiakkal teli munkahelyen azt hallgathattam, hogyan pletykálják ki egymást, hogyan gyűlölködnek, fúrják a másikat...imádjátok megbélyegezni a nőket az összes negatív tulajdonsággal. Félelmetes.

2020. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kollégában, pláne nőben megbízni??? Soha!! :D Ahogy írták soha nem szabad elmondani kollégáknak semmit. Én még magántelefont is igen távolt folytatok tőlük nehogy valami mondatfoszlányt kifüleljenek és pletykát szüljenek. Az ördög nem alszik.
2020. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!