Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberek mi jogon szólnak le...

Emberek mi jogon szólnak le másokat azért, mert csak 2-3 hónapnyi tartalékuk van?

Figyelt kérdés

Aki vendéglátásban, turizmusban dolgozik, már elveszítette a munkahelyét, aki egyéb ágazatban, az a válság miatt fogja.

Áradnak a kérdések és a panaszok (egy ilyen, háborúhoz hasonló helyzetben joggal), de sok válaszoló van, aki letorkollja a kérdezőket.


Nekem például azért nincs pénzem, mert az egyik szülőm bántalmazott gyerekkoromban, és ennek bizonyos hozadékait kellett helyreállítani plusz azért, mert küzdöttem az alsó középosztályból való kitörésért.


Rengeteg gond lehet, lakástűz, rablás, betegség, 3 gyerek van és az egyik szülő elhuny.


Mi jogon szóltok le másokat?


2020. márc. 16. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Senkinek sincs a homlokára írva, hogy mennyit tesz félre havonta. Amikor elkezdtem dolgozni, 150ezer forintot kerestem, szüleimmel éltem, nem kértek semmit érte én meg azt a kevés pénzt hónapról hónapra félretettem. Egyik barátom akkoriban 400ezer körül keresett, de fizetett albérletet, a maradék pénzét meg folyamatosan felélte úgy hogy évek múlva se volt látszata annak hogy miért dolgozott. Azóta már mini vállalkozásom van az összekuporgatott pénzemből és jól megy, de a családomon kívül senki nem tudja, mert nem mutogatom kifelé..ha meglátsz az utcán max átlagosnak gondolnál. Aki meg külsőségek alapján ítél, vagy tudja mennyi pénzed van az egy megkeseredett ember, aki a saját gondjairól akar elfeledkezni azzal hogy rajtad csámcsog.
2020. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez nem leszólás, csak sztereotipizálás. Míg más megteszi, hogy a cigit-piát-energiaitalt a "legfontosabb" dolgok közé sorolja magának, addig vannak mások, akik folyamatos eü-segédeszközt igényelve - amiben nincs közgyógy és társai támogatás - képes félretenni heti X ft.-okat. Az ilyen különbségek miatt van 10 az ötödiken sok ember ebben a témában.
2020. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!