Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most már mindenki sejti hogy...

Most már mindenki sejti hogy 1 órán belül be lesz jelentve a kijárási tilalom. Ételszállító cégekre ez mennyire fog vonatkozni?

Figyelt kérdés

Nem tudok, akarok, ebbe a kaotikus helyzetbe főzni, hiába vagyok home office, így minden nap rendelem az ebédet a családnak, mert nem szeretnék 6 boltot bejárni húsért,alapanyagokért.

Viszont ha bevezetik a kijárási tilalmat akkor az ételfutároknak lehet dolgozni? Lesz vajon étel házhoszállítás az országban vagy a futárokra is vonatkozik?

Nem látok erről releváns információt az interneten.


2020. márc. 18. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt tudja bárki is, de komolyan? Majd - ha - bejelentik, akkor megtudjuk. Ha 10-ből 8 ember leírja itt, hogy igen, akkor attól te megnyugszol?

(mellesleg jó lenne, ha szállítanának, mert péntek óta próbálkoztam pár helyen, de nem kaptam húst, úgyh nem is nagyon lenne miből főzni :))

2020. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát Orbán is csak a környező országokból merít "ötletet", így abból reméltem hogy válaszoltok hogy hátha tudjátok ott hogy folynak a dolgok.

Főzni agyrém, most ehhez nincs idegzetem hogy bejárjak boltokat alapanyagért.

2020. márc. 18. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Vélhetően nálunk is az lesz, hogy csak élelmiszerért, munkahelyre és egészségügyi ellátásért mehetsz ki, amit a rendőrség ellenőriz és adott esetben büntet is.
2020. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mi is rendeljük az ebédet, sőt, én a kisfiamnak mindennap elhozom az ebédet az oviból, nagyobbik fiam mindennap elballag a suliba az ebédért.

Én nem hiszem, hogy pont ez a szolgáltatás állna le, hisz nekik ez a munkájuk, munkába pedig be kell járni annak, aki nem tudja HO-ban megoldani.

2020. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre egyelőre nem lehet válaszolni. Olaszországban és Spanyolországban beszüntették a házhoz szállítást, máshol egyelőre nem.
2020. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A kijárási tilalom azt jelenti, hogy üzletbe, gyógyszertárba, munkába mehetsz, máshová nem.

A szállítócégek természetesen szállíthatnak, de csak lényeges dolgokat lehet rendelni, hogy csökkentsék a futárok terhelését.

2020. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angliában business is usual.Moss kezet alaposan,ha megfázásos tüneteket produkálsz akkor ne menj orvoshoz maradj otthon.Ennyi
2020. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Letelt az egy óra...
2020. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!