Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek közös nevezőn a...

Hogyan legyek közös nevezőn a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Van egy főnököm akivel napi szinten találkozok és egyszerűen nem tudok vele közös nevezőre jutni. Legyen itt szó bármilyen témáról. pl.. Ha én azt mondom hogy a pázsit az zöld akkor ő azt mondja hogy az piros.

Mit tudnátok javasolni? A főnököm nálam 10 ével fiatalabb és nő. Vegyek egy feromon parfümöt például. :D



2020. márc. 18. 19:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Nehéz téma. Én azt szoktam csinálni, hogy először megpróbálom kitalálni, hogy mire jár az agya, vagy hogyan és arra építeni.

Ha azt mondja valamire, hogy piros, megkérem szépen, hogy magyarázza el, milyen logika alapján jutott erre a következtésre, miért gondolja, hogy az piros, én elmondom, hogy miért gondolom, hogy zöld.

Ez azért nehéz, mert vannak főnökök, akik control freak-ek és igazából teljesen mindegy, hogy mit mondasz neki, akár ok nélkül is kikanyarítja belőle, hogy akkor is csak neki van igaza és úgy lesz, ahogy ő akarja.

Utóbbival sajna nem tudsz mihez kezdeni.

2020. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ésszel... máshogy nem megy. Ne állj le vele vitatkozni, ő a főnök. Ha nagyon rádszáll akkor meg válts munkahelyet, vagy próbálj átmenni másik részlegre.
2020. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam magamat át kérni egy másik munkahelyre a cégen belül, de ehhez az Ő beleegyezése is kell. Sajnos.

Meg próbáltam az ő gondolkodásához igazodni hát ha jobb lesz de sajnos nem jött össze. Úgy vettem észre hogy nagyon hangulat ember. Ha reggel úgy kell fel hogy valaki el cseszi a napját az már végig kíséri az egész napján. És ez rám meg a többi kollégámra is ki hatással van. Amíg tart ez korona vírus járvány addig meg nem szeretnék fel mondani mert sorra zárnak be a munkahelyek vagy küldik el az embereket. A nagy főnök akivel csak nagyon ritkán találkozok ő meg azt mondta hogy ne zaklassuk ilyen hülyeségekkel csak akkor szóljunk ha valami nagyon nagy baj van.

2020. márc. 18. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen "közös nevezőn" akarsz lenni?

Ő a főnököd és amddig az, azt csinálod, amire utasít.

2020. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden munkát amit ki ad nekem meg csinálom, de ez nem elég neki minél többet akar.

Van nálunk 2 ember akik ha nem csinálják meg a napi munkájukat akkor sincsen semmi baj. Ők ketten annyival mások hogy totál izom mind a két srác, de agyilag nulla mindegyik.

A közös nevezőt meg úgy értettem hogy nem szeretnék vele annyira jóban lenni de az ellenkezőjét se.

2020. márc. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!