Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkértem a kolléganőmet,...

Megkértem a kolléganőmet, hogy NE reagáljon a facebookon a hozzászólásaimra. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Adott egy politikus. Én nagyon kedvelem, mindig kommentelek a posztjai alá. Ez a kolléganőm is követi a politikust, de ő utálja, gyűlöli. és mindig röhögő hangulatjellel reagál a hozzászólásomra.

Írtam ma neki, hogy azonnal állítsa le a követésemet és szíveskedjen ne reagálni a hozzászólásaimra. Nem is válaszolt azóta, szerintem vette az adást.


Egyébként 18 éves lány, nagyon gyerek ő még a politikához.


Normális válaszokat légyszi.



2020. márc. 18. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
:D
2020. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Van rá esély, hogy meg is sértődött, de lehet hogy nem, hogyha tényleg kedvesen kérted.

És ha mondjuk nem tiltott le téged, meg ilyesmi, lehet, hogy szal nem vette zokon, és majd kiheveri. Ja és ha értelmes ember, akkor nem is vette zokon, és belátja, hogy joggal zavart téged; hogy mndig úgy kábé kifiguráztad őt.

És akkor tudomásul vette, hogy ez neked rosszul esik, idegesít, zavar.

Amúgy szerintem jól tetted; egyébként hogyha már túlfeszíti a húrt, akkor van egy pont, ami után már jogos lehet akár a kiábálás/emelt hangú kioktatás is felé; tehát abbahagyta, de nem írt semmit, hogy megsértődött volna, az tök jó; egyébként , ha megsértődne, az se a te bajod lenne, hanem az övé.

Szerintem megmondtad neki, innentől nem kell foglalkoznod vele, legalábbis azokkal a buta posztjaival, hozzáfűzött megjegyzéseivel. Szerintem jó volt ez így, hogy te rászóltál, hogy hagyja abba, és ő meg pedig abbahagyta. Szerintem nincs baj. Nem illik kifigurázni másokat; és ha nem tud értelmeset hozzászólni , akkor minek ír, lehet, hogy ilyen figyelemhiányos, és ezzel csak be akarta gyűjteni a figyelemenergiáidat; hogyha ő provokál téged, akkor egy kicsit te is csak vele foglalkozol, és akkor ő máris örül. Igen egyébként, valóban gyerekes ez a foglalkozás. Most már abbahagyta, leállt, állított magán, úgyhogy szerintem te már elfelejtheted ezt a dolgot; szóval megoldódott a probléma, akkor így most tök jó, tehát nem vágom,mi a baj esetlegesen.

2020. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van nagyobb távolság tartása funkció.
2020. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Mégis, milyen alapon kívánod korlátozni bárkit is, hogy a törvényes keretek közt ne úgy használja a Fb-t, ahogy ő akarja?

Az általad rajongott politikus kiskorú, vagy cselekvőképtelen?

Ha neki nem számít a rajta röhögés, miért beked kell megvédened őt?

Tudomásom szerint vélemény- és szólásszabadság van, tehát nem kolleganőd, hanen te viselkedsz gyerekesen.

.

"18 éves lány, nagyon gyerek ő még a politikához.+

Hol élsz, honnan irogatsz?

Nem tudod, hogy Magyarországon a 18 éves már szavazásra jogosult?

2020. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
A 4-est csak azért nulláztad le, mert nem egyezik a véleménye a tieddel. Ez se túl "felnőtt" viselkedés.
2020. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Mindenféleképpen jól tetted, ezt nyomatékosítsd élőszóban is.
2020. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 köszi! Végre valaki egyetért velem.
2020. márc. 18. 21:18
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismerem a kérdező által leírt lányt, de vicces, hogy van, aki azt gondolja, hogy a 18. életév betöltésével felnőtt lett valaki. Jogilag igen, oké, de gondolkodás, élettapasztalat? 😃 Mondom ezt 24 évesen. Előttem is sok minden van még.
2020. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
tudod, amit nyilvánosan kiteszel az internetre, azzal már mindenki azt tesz amit akar... pl küldhet rá szivecskét, nevető fejet, mérges arcot... ha itt valaki gyerek valamihez, akkor az te vagy úgy az egész élethez nagyjából. nőj fel. vagy ha 60+ vagy, akkor inkább add fel, és hagyd itt az internetet, ez neked magas.
2020. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

#6 köszi! Végre valaki egyetért velem.


Ovis.

2020. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!