Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Várhatóan elbocsátanak a...

Várhatóan elbocsátanak a munkahelyemről, ha közös megegyezéssel írják meg a papírokat, akkor jár álláskeresési járadék?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3 éve vagyok a cégnél.
2020. márc. 19. 20:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy elbocsátó szép úzenet jár
2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha önszántadból felmondasz, akkor is jár.
2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi ó, hogy megkérdezem, de miért küldenek el? Mert én nem értem, hogy miért veszítik el az emberek az állásukat, hiszen a járvány lecsengése után úgyis kell ember.
2020. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg, és a járvány lecsengéséig miből termeljen hasznot a cég?

Vendéglátós vagyok, még csak máshova se tudok elmenni a szakmámban, 3 nap alatt több ezer vendéglátós lett munkanélküli. És minden nap egyre nő a számunk.

Még akkor lesz egy nagy hullám, ha bevezetik a kijárási tilalmat, ami a környező országokat elnézve csak idő kérdése.

Akkor a 15 óráig tartó nyitva tartás is fölöslegessé válik.

2020. márc. 19. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Es miert irod ala a kozos megegyezest? Tobb penzt adnak erte, mint az a ledolgozott eveid alapjan jarna? Hisz miert irna ala valaki amugy, miert mondana le onkent a penzerol?
2020. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó mi lesz itt és hogy mi lesz a sok munkanélkülivé vált emberekkel... Bosszant hogy ez ellen nem lehet mit tenni!
2020. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a fene megette azt a sok éve működő vendéglőt amelyiknek nincs vésztartaléka. Vendéglők nem hónapról hónapra élnek meg. Az a vendéglő, étterem ahol nincs tartalékpénz, az jobb ha végleg bezár.(természetesen kivétel az éppen induló éttermek, vendéglők)
2020. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nemzetvezetőnk betiltotta fél(?) országot, nyilván elhajtják a melósokat most a francba.

Kapni fogsz járadékot, de abból megélni nem fogsz.

2020. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Álláskeresési járadék jár 3 hónapja (ehhez be kell menned a munkaügyi kp-ba), de végkielégítés (a cégtől) nem jár, mivel nem rúgtak ki hanem aláírtad a közös megegyezést.
2020. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!