Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Apró pénzért dolgoztatnak...

Apró pénzért dolgoztatnak pedig az ács munka 80% -rám szakad, feketén vállaljak tetőfedést?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozok egy maszeknál, mára már a cserép rakáson és szerkezeten, kívül mindent én csinálok.


Lécelés,bádogozás,lambériázás stb.


Egyre jobban megy és amíg ők 2-3x annyi pénzt keresnek havonta addig én 116-147.000Ft között keresek.


Játszák az agyukat, pedig az első munkájuk egy tróger tető lett én magam néztem meg.


Apróságokért kötekednek, amíg ők sokkal többet hibáznak manapság.



2020. márc. 19. 21:33
 1/5 Picipok2128 ***** válasza:
66%
Most inkább ne mert senki nem fog tetőtfedni a vírus miatt majd ha ujra lendül a gazdaság akkor kiváltod a katát, és csinálhatod. És jobban keresel majd persze, meg nem magyaráznak.
2020. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincsen meg a végzettséged, akkor csak feketén tudsz dolgozni.
2020. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem írókat nem szajkózom! Annyit fűznék még hozzá a témakörhöz, hogy sajnos számítanak a kiépített kapcsolatrendszerek is egy vállalkozásnál. Akár milyen papírjaid is vannak, akár milyen szépen és jutányos áron dolgozol, kezdőként csak az interneten keresztül lesz esélyed megrendeléseket szerezni, - amihez nem árt egy jól felépített weboldal fenntartása is. Zsákba macska! Ezzel együtt úgy vélem, jobb, ha önálló karriert építesz ki - már csak azon oknál fogva is, hogy a tetőfedő eléggé hálátlan munka, reális az esélye annak, hogy baleset vagy az ízületeid tönkremenetele okán viszonylag hamar vissza kell vonulnod és ha eddig az időpontig nem tudsz felhalmozni, befektetni, akkor nagy kakafolyamban találhatod magad. Az az egy dolog biztos, hogy az ilyen piócákat le kell ráznod magadról!
2020. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a harmadik választ adóval.

Ha szakembere vagy a szakmának, és tudsz normális tisztességes munkát kiadni a kezed közül, kiépül az a kapcsolat rendszer amit fentebb említettek hamar, mert a jó szakinak hamar híre megy!

Sajnos felhígult az építő ipar, és kevés a jó szakember. Aki normálisan dolgozik, minőségi munkát ad ki a kezéből, és ráadásul még megfizethető is, hamar keresetté válik.

Ne cipelj mást a hátadon, ha azt érzed, hogy kihasználnak, valószínűleg úgy is van.

Feketén viszont ne csináld! Komoly kockázat van benne, és most nem arra gondolok, hogy felnyomnak, hanem simán nem fizetnek ki, meg ilyenek. Csak a stressz van vele, nem éri meg. Neked is jobb, ha legálisan csinálod.


Ha már bele vágtál, és Debrecen környékén élsz, vagy vállalsz munkát, én most keresek megbízható szakembert egy 60m2 alapterületű egyszerű kis házikó tetőfedésére. A lehetősség adott. És garantálom, hogy híredet viszem, ha tisztességes munkát adsz ki a kezed közül.

Keress meg, vállalom, hogy leszek az első ügyfeled! :)


Vállalkozz, mert "dolgozni csak pontosan és szépen, ahogy csillag halad az égen. Úgy érdemes!"

De úgy érdemes! :)

2020. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# köszönöm a válaszod.


ment a zöld.


Azóta annyi változott, hogy kemény 100Ft-ott emeltek az órabéremen. Akartam vele beszélni, hogy kevés ez a pénz és tervezem is... De segítettek más dologban áfás dolog.

2020. máj. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!