Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek vállaljak diàk...

Szerintetek vállaljak diàk munkát?

Figyelt kérdés
Először is: nem biztos, hogy kapnèk, a lehetőségek leszűkültek a járvány miatt.Amiatt aggódom, hogy 23 èves létemre nagyon sovàny vagyok, és talàn nem olyan jó az immunrendszerem, mint más felnőtteknek.Elég hajtós hónapokon vagyok túl.Ennek ellenére dolgozzak, ha tudok?Anyagilag nagy szükség lenne rá.

2020. márc. 21. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan annyi idős vagyok mint te (nőnemű) és én a rendes munkahelyemen vagyok ami karantén idejére sem fog bezárni. Úgy hogy elektronikai cikkekkel foglalkozunk csak 12 órás munka rendben....

De figyi ha az immunrendszered vacak minimum szedj 1000mg c vagy d vitamint multivitamint ha a táplálkozásban nem megoldható kicsit vértezd fel magad

2020. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj szerintem ne. Ha halaszthatatlanul kell a pénz inkább kérj kölcsön.
2020. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dolgozz nyugodtan, így legalább lesz pénzed tápláló ételre, hogy felhízz. Mindenképp szedj mellette mulitivitamint és /vagy 1000 mgos C vitamint.
2020. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!