Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A járvány ideje alatt nincs...

A járvány ideje alatt nincs feladatom a munkahelyemen, mégis be kell járnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik egyetemen dolgozok, nem tanárként, az online oktatásban nem vehetek részt. Az egyetem bezárásával minden feladatom megszűnt, mégis be kell járnom "dolgozni" feleslegesen, amit nem tartok helyesnek tekintettel a járványra. Ha táppénzre megyek, éhen halok.

2020. márc. 23. 03:47
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

https://www.youtube.com/watch?v=lg_FoEy8T_A


Told ezt a nagy auditóriumban max hangerőn

2020. márc. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

De tudnál otthonról dolgozni?

Attól, hogy nem oktatás?

2020. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos otthonról végezhető feladatot se tudnak nekem adni. :(
2020. márc. 23. 06:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nincs sok választásod.

Sajnálom, ez nagyon rossz helyzet.


Amíg lehet, addig járj be, szerencsére nem kell sokakkal találkozni a munkahelyen. A közlekedés során pedig légy óvatos.

Fertőtleníts sokat virucid fertőtlenítővel és amennyire tudsz, tarts távolságot másoktól.

Ha nagyon félsz, akkor mégis menj táppénzre. Sokan vannak ebben a helyzetben sajnos :(

2020. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nem félek a vírustól, illetve attól nem, hogy én megbetegszek, de attól igen, hogy valakit megbetegítek totál értelmetlenül. Ez egy állami intézmény, hogy nem gondolnak az olyanokra, mint én? :( Minimálbért kapok, ha táppénzre megyek alig kapok valamit.
2020. márc. 23. 07:46
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Vigyél magaddal valami hobbit, alkotni valót.


Pl egyik alkalmazottam mellék állásban dolgozgatot, most mivel nincs dolga irodában s több a szabad ideje, viszi magával azt amiben nekem segít, élvezi és keres is vele.



S örülj neki, hogy van munkád, az idődet pedig használd ki.


Több ismerősöm számolt be arról, hogy bizonytalanná vált a helyzete vagy nincs is melója virus miatt.

2020. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyél be magaddal egy könyvet, és olvass. Rengeteg időd lenne most művelődni. De nem dolgozok, hanem dolgozom, mert ikes ige... ha már egyetemen dolgozol.
2020. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem tanárként dolgozok, szal úgy írom, ahogy akarom a dolgozok szót :D Olvasni meg nem szeretek, biztos azért nem tudok helyesen írni, de nem ez volt a kérdés. :)
2020. márc. 27. 01:43
 9/9 A kérdező kommentje:
és nem a művelődés a lényeg most, hanem hogy az utam során nem akarom a járványt feleslegesen terjeszteni, csak azért hogy valahol olvasgassak, amit egyébként nem fogok mert én egy műveletlen tuskó vagyok, aki nem tud helyesen írni :)
2020. márc. 27. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!