Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek baj, ha a munkahel...

Szerintetek baj, ha a munkahelyemen nem tudok feloldódni már 3 éve? Kell egyáltalán egy munkahelyen feloldódni?

Figyelt kérdés

Nem láttak engem még ott igazán lazának. Úgy érzem, hogy figyelnem kell arra mit mondok, hogyan viselkedek, mit csinálok. Merevnek érzem magam és azt vettem észre, hogy ez a hétköznapi életembe is átszivárog.


Komoly munkáról van szó, nagy felelősséggel, ez tény. Nyilván nem akarok állandóan jópofizni, de mégis úgy érzem, hogy valami nem stimmel.


2020. márc. 23. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tippem, hogy miért nem tudsz feloldódni. Azért, mert ha van egy jó, 1-2 lazább napod, és utána valamit elrontasz a munkában, akkor attól félsz, hogy felhánytorgatják neked, hogy "lazázni meg jópofizni tudsz, de a munkád nem tudod rendesen végezni"?


Csak azért kérdezem, mert bizonyos körökön belül ugyanígy szoktam magam érezni.


Sajnos ha ez a helyzet, akkor ez baj.

2020. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nembaj. A munkád végezd el rendesen a többi nemszámit.
2020. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Pénz kell tesó ez egy ilyen világ töbi nem számit.
2020. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Néha ha elrontok valamit, vagy a főnököm úgy ítéli, hogy pazarlom az időmet valamivel, akkor jön egy kis ítélkezés, igen.


Közben meg nem mondhatom az, hogy szarva van a fejemre, vagy hogy kizsigerelnek. Képzésemet is finanszírozza a cég.


Olyannak érzem a helyzetet, mint amikor a szülő pénzügyileg gondoskodik a gyerekéről, mindig van kaja az asztalon és tud járni jó iskolába, meg nem is verik otthon, de mégis valami hiányzik a gyereknek; valamiért mégsem teljes a bizalom. Egyszer azt érzem belülről, hogy "itt kell hagynom ezt a helyet", máskor meg azt, hogy "hálátlan, itt pénzt és energiát fektetnek beléd, ennél lehetne sokkal rosszabb is".


First world problems... Más meg örülne, mint majom a farkának, ha lenne munkahelye.

2020. márc. 24. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem is lehet feloldódni teljesen. Nincs rá idő.Dolgozni kell gyorsan, sokat.A pénz, ami fontos, mert a megélhetést biztosítja.Képzeld el, hogy van aki elvesztette a munkáját.Amennyiben nem talál állást, fizetnie kell az egészségbiztosítási hozzájárulást.Nem kérdezik meg tőle, hogy miből fizeti be.Csak köteles megfizetni, ha nem dolgozik.Így ő is görcsben van ez miatt.
2020. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában sokan vagyunk így a melohelyen.A teljesítmény kényszere miatt van.Gombóc a gyomromban.Én is inkább otthon érzem jól magam.
2020. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hálátlan, itt pénzt és energiát fektetnek beléd"


Ez mekkora baromság. Téged azért fizetnek, mert ott vagy. Azért küldenek képzésekre, mert ott vagy. Hogy ők mit adnak neked az az ő felelősségük. Nem kell senkinek hálásnak lenni. Ha valaki segít, az nem kér semmit. Ha kérnek érte valamit, akkor az nem segítség hanem üzlet, vagy akármi..


Szóval ez ne tartson vissza.

2020. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én erre nem feszülök rá, a munkahelyeket amúgy is úgy váltogatom mint az alsót. Szerintem a munka maradjon csak a maga kis beton kerítésén belül, nem kávéház. Egy adott feladat pénzért. Ennyi. Éppen ezért nem tekintem az életem részének, csak egy szükséges rossznak, ahol egy feladattal kell foglalkozni semmi mással, így a munkatársakkal sem. Nem viszem be az életem és az életembe sem a munkát, így nagyon nem is létesítek kontaktot az ottaniakkal és nagyon jól érzem így magam, már amennyire munka közben jól lehet érezni magamat XD. Ez tudom max tanácsolni.
2020. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a társaság sem olyan, hogy beröffentsen téged.
2020. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!