Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a kialakult...

Szerintetek a kialakult vírushelyzet elegendő indok lenne hogy fizetetlen szabadságot kérjek?

Figyelt kérdés
Home office nálam nem lehetséges. Fizetett szabi kevés le nne, táppénzt nem tudok csalni. Alkalmazott vagyok, de viszonylag fontos ember.
2020. márc. 24. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó indok lenne, de ne feledd: most, akire kinn szüksége van, arra nagy szükség van. Mind ugyanabban a hajóban evezünk.
2020. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Hogy mennyire nélkülözhető a munkád, azt e tudod. De még ha nélkülözhetetlen is: az egészséged (és a családod egészsége) az első.
2020. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizetett szabi kevés lenne, de a nulla meg elég. Oké, leülhetsz.
2020. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát.. Én a helyedben nem tenném... Ezekben a "nehéz" időkben, rengetegen keresik a lehetőséget, és senki sem nélkülözhetetlen.


Egy fizetetlen szabadság, felér egy felmondással, ha bizalmi jellegű a munkád ahol elvárás, hogy számíthatnak rád...

2020. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tudsz táppénzt csalni? miért ne tudnál?
2020. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egyenlő a nullával.

Inkább próbálj meg valami távolléti díjban megegyezni,valami szintű elérhetősséggel,amit otthon tudsz biztosítani.

Fizetetlen szabi baromság.

2020. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre kevesebb a meló (elektronikai gyár) napom nagy részében inkább már agonizálok. Előbb utóbb meg fogunk állni. Inkább szüleimnek segítenék.
2020. márc. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!