Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most menjek el dolgozni vagy...

Most menjek el dolgozni vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és munkanélküli.

Két hete végeztem az okj képzéssel most pedig tanácstalan vagyok,igaz még a családom tud támogatni ami nagyon jó de már mondták többször is hogy kéne valamit keresnem,nézegetem is az állásokat állandóan küldök önéletrajzot is fel is hívok minden egyes számot még a rossz munkahelyeket is de mindenhol leállás van.

Gondoltam olyanra is hogy van autóra jogosítványom tudok vezetni is el mehetnék futárkodni de most bele gondoltam hogy pont a futár az aki minden egyes emberrel találkozik ő is ki van téve annak ennek a koronavírusnak.

Most akkor mi tévő legyek?

Mikor pont el akartam kezdeni végre rendbe tenni az életem nem be jött ez a vírus 😭😭😭



2020. márc. 24. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Vagy vállalod a kockázatot és fiatalon kiteszed magadnak egy olyan vírusnak, ami rád nézve 80%, hogy nem veszélyes, vagy itt bőgsz azon, hogy karrier így, pénz úgy.


Nálad idősebb emberek is dolgoznak jelenleg is. Nem, nem csak home officeban. Döntsd el, mi a fontos neked...

2020. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem életveszélyes*

Mert tény, hogy veszélyben van mindenki, de te még fiatal vagy ahhoz, hogy potenciálisan téged vágjon földhöz leginkább.


Vagy ha ennyi bajod van, tanultál volna olyat, amivel home officeban lehetsz

2020. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Elárulom itt a környékünkön minden futár számára van kesztyű és maszk biztosítva.
2020. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Próbálok erős maradni,de eddig azt mondták nekem a telefonba hogy leállás van,volt olyan aki ki nevetett mert rá mertem kérdezni hogy van e felvétel?

Van aki fel sem veszi a telefont vagy vissza sem hív, de olyan is ha majd jobb lesz a helyzet lehet hívni fog.

Nagyon tanácstalan vagyok.

Egyik ismerősömnek a barátja Olaszországban sofőr senki sincs az utcákon csak a rendőrautót és a mentőautók na és persze nem egyszer látott már letakart holttesteket is ami nagyon szomorú ezt a sofőrt is eléggé megviseli ez a dolog, ez a sofőr azt javasolta aki teheti maradjon otthon ezt az olaszoknál is mondták de az olaszokat nem is érdekelte nagyon a dolog most pedig itt az eredménye.

2020. márc. 24. 10:04
 5/11 A kérdező kommentje:

2# Akinek erős az immunrendszere arra tényleg nem az na de én nem arról vagyok híres.


Szerintem mindenkit földhöz tud vágni, csak akinek gyenge az immunrendszer és idős is azt még jobban.



Vagy ha ennyi bajod van, tanultál volna olyat, amivel home officeban lehetsz


Köszönöm ez nagyon jól esett,hibáztam ezt be látom amin akarok javítani de mellette muszáj dolgoznom,regébben nem gondoltam bele a dolgok súlyában most pedig csattan az ostor.

2020. márc. 24. 10:11
 6/11 A kérdező kommentje:
3# De ezek a maszkok nem érnek semmit állítólag, de próbálokozom ugyan úgy a mai napon is hátha sikerrel járok.
2020. márc. 24. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
árufeltöltést próbáld élelmiszerboltokban oda nagy most a kereslet.
2020. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
30 év alatt 0,5% a halálozás, tehát ha el is kapod a vírust 99,5% megúszod egy enyhe megfázással, esetleg néhány nap fekvés otthon lázzal. Hihetetlen, hogy mennyire be vannak fosatva az emberek. :D
2020. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7# Szétnézek hátha, reménykedem.
2020. márc. 24. 11:54
 10/11 A kérdező kommentje:
8# Rendben van doktor,ha csak ez a helyzet akkor nem stresszelem bele magam.
2020. márc. 24. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!