Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek hány százalékának...

Az emberek hány százalékának kell bejárnia továbbra is dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos (vagy nem sajnos) nekem is be kell járni, mert nem megoldható a home office. Még az a szerencse, hogy nem olyan a munkám, ahol sok emberrel kell érintkezni. 10-en dolgozunk egy helyen, de meg tudjuk oldani, hogy elkerüljük egymást, betartva a 2 méter távolságot. Szerintem Magyarországon 5-ből ha egy ember tudja megoldani, hogy otthonról dolgozzon.

2020. márc. 26. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy van hiteles statisztika, mert a fekete munkásokkal amúgyse tudnak számolni de a környezetemben is sok gyár még üzemel, így sok munkásnak vagy be kell járnia vagy kirúgják/felmond de nem merik meglépni mert pont ez a réteg él hónapról hónapra. Én is dolgozok, de itthon vállalkozóként húst dolgozok fel egyedül, amit aztán hétvégén értékesítek. Így húsvét előtt hatalmas készletet halmoztam fel, így kb csődbe mennék ha leállnék, de husvét után leállok pár hónapra és kivárok.
2020. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is be kell járni dolgozni, gyári munka kB 100an vagyunk össze zárva ajtó ablakok szintén zárva.. Ha nem megy be valaki akkor repül.
2020. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Gyárban dolgozok. Nálunk a dolgozók egy nagyon kis része tudja otthon is végezni a munkáját és valószínű a termelés nem fog leállni ha nagy baj lesz sem. A környezetemben vagy dolgoznak, vagy szabin, tappenzen vagy kirugva vannak az emberek.

Szerintem a home-officera kevés esetben van lehetőség. Nagyon sok munkakör egyszerűen nem teljesíthető úgy

Illetve lehet rugalmatlansag, eszközhiany is. Ahol évek óta meg se próbálják megoldani a HO-t, ott nem fog menni 1 hét alatt minden. De ez csak az én véleményem

2020. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Könyvtáros vagyok. Március 16. 12 órától zárva vagyunk. Ettől függetlenül nekünk be kell járni dolgozni.

Párom kereskedelemben dolgozik, neki is kötelező, apukám is jár dolgozni.

2020. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a munkám egy részét tudom home office-ban végezni (egyébként ez koronavírustól független, eddig is így volt), viszont kell néha menni, és azzal nem tudok mit csinálni. Muszáj.
2020. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Összesen egy emberről tudom, hogy otthonról dolgozik, ő fordít egy irodának, tehát jórészt eddig is így dolgozott.

Meg a tanárok egy része, de akinek nincs otthon egy számítógéppark, az kénytelen bemenni a suliba.

Pár üzemben leállás van, de az nem HO, egyszerűen nincs munka. Aztán vagy lesz, vagy nem.

Szerintem 10 emberből 1-2 tud otthonról dolgozni, szinte mindenki ugyanúgy dolgozik, mint előtte.

2020. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
26%
2020. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dolgozó emberek fele jár be dolgozni. Sokan home officeban vannak es sajnos sokakat lapatra tettek.
2020. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 10-ből 1-2 ember akinél lehetséges a home office. Nálunk sajnos nem lehet betartani az alapvető szabályokat, de a home officban otthon viháncoló vezetőséget ez persze nem érdekli. Egyre több emberen látom, hogy betegek köhögnek stb, úgy hogy érdekes lesz hogy mi sül ki ebből az ész nélküli profithajhászásból.
2020. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kb 50-60 %a reális szám. vidéken 70 is lehet.
2020. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!