Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek (férfiak) is bejön...

Nektek (férfiak) is bejön hogy nem kell most kezet fogni?

Figyelt kérdés
Nagyobb gyárban dolgozom. Örülök hogy nem kézfogással telik a napom jó része

2020. márc. 26. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig is gusztustalan szokásnak tartottam, és sosem értettem, miért nem elég köszönni.
2020. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon örülök neki, hogy nem kell ezt a napi b×s dolgot megtenni. Hót fölösleges. Tsá, azt ennyi elég lenne mindenkinek.
2020. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Semleges.

Eddig sem volt semmi bajom a kezfogassal.

2020. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nagyon idegesítő hogy nyújtom a kezem és mindenki az öklét nyújtja. Alig várom hogy vége legyen ennek a szarnak
2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Én se vagyok az a nagy kézfogdosós. Köszönni se nagyon szeretek, jó ha összefutok valakivel, bemegyek valahova, az más. De pl mikor olyan helyre mész bemész köszönsz, lépsz 10et valaki köszön, visszaköszönsz, lépsz párat és megint sz ismétlődik folyamatosan. Ez is idegesítő szerintem. Mikor csak mennél a dolgodra, de 20szor még köszönni kell, mert ha nem akkor bunkó vagy.
2020. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Mi ez a sok antiszoc válasz itt? A kézfogás az egymásnak megadott tisztelet jelképe. Ez egy alap dolog a kultúránkba.


Nálunk simán átment ökölérintésbe (fistbump), ugyanúgy köszönünk, mint eddig.

2020. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdekel, hogy alap dolog, meg tiszteleti marhaság. Nem akarom fogdosni más kezét. Ő azzal ki tudja miket fogott meg, sőt azzal törli a fenekét. Nem csak a koronavírus alatt jön át bármi betegség a másik kezéről, hanem mindig, undorító dolog, rühellem. Elég egy szia, és meg lenne oldva.
2020. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy kiből mit hoz ki a kézfogás! Akiről tudják az emberek, hogy nem barátja a tisztálkodás, azzal nyilvánvaló, hogy fenntartásai vannak az embereknek. De aki ad rendesen a higiéniára, azzal szemben nem szerencsés előítéletesnek lenni! Én például szoktam kezet mosni pisilés előtt, alatt,... Ja, nem! :) Komolyra fordítva a szót: nekem annyi problémám volt a kézfogással, hogy sok embernek mérhető általa az irányunkba tanúsított tisztelete, - kifejezetten rühelltem olyan emberekkel kezet fogni, akik úgy nyújtották a kezüket, olyan volt a kézfogásuk, mint egy homoszexuálisnak! A másik, amikor néhány - abban a tévképzetben élő gyökér, hogy érte kel fel a Nap - a gesztus szándékos elhagyásával üzengetett másoknak, hogy nem áll ám szóba akárkivel! Ugyan már! Mindenesetre nehéz lesz megszokni, hogy ez az illemszabálynak beillő gesztus - "érdeklődés hiányában" - felejtős. Meg fogjuk szokni, - nem fogunk a Dunának menni emiatt! Megtanuljuk az integetőrákok szociális életét - rugalmasan!
2020. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kézfogás undorító és felesleges, talán indokolt, amikor kamera van, nagy emberek között pl. dolald kacsja és pityi, oké. De baromi felesleges, hogy minden átkozott reggel kézfogással megy el, mig végigtaperolom az 50 kolléga kezét. Mi a fancért nem tiltjálk be? Oké, rojonok,tesok,nagy barátok között elmegy, de mi a fancért kell végigtapizni a kollégák kezét, baromi unalmas, inkább vezesük be, törvénybe hogy nőkkel kell kezet fogni, inkább az övék suncis kezük, mint a kollégás túros keze.
2020. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én eddig is meglettem volna nélküle, bár zavarni se zavart.
2020. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!