Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye az én munkám nincs...

Ugye az én munkám nincs veszélyben? Vagy igen?

Figyelt kérdés
Ugye a vírus miatt rengeteg ember elvesztette a munkáját.. Én áruházban vagyok eladó, szerintetek nekem meg fog maradni a munkám?22L
2020. márc. 27. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ne foss!


Túl tolják a dolgokat, hamarosan elfogy az emberek lóvéja, a kis cégeké is, így újra indul az élet, mert meló nélkül nincs lóvé villanyra.

2020. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tehetsz, hogy bizakodsz, mert itt csak az a biztos, hogy egyszer mindegyikünk meghal. -Minden egyéb képlékeny!
2020. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól is függ, mit árulnak abban a boltban.
2020. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi: ruha, kaja, és társai kellenek az embereknek...
2020. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem vagy biztonságban.

A kereskedelem nagyon meg fog roppanni.

De nem mindegy, hogy mit, milyen, mekkora stb üzlet/üzletlánc és hogy te hol állsz a táplálékláncban. Mindenhol a legmegbízhatóbb, tapasztaltabb, problémamentes stb. dolgozókat fogják az utolsó pillanatig megtartani

2020. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Auchanba dolgozok
2020. márc. 27. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Élelmiszert mindig fognak venni az emberek. Ráadásul még a kijárási korlátozás alatt is nyitva tarthattok - ellentétben pl. egy cipőbolttal.

Idáig kifejezetten munkaerőhiány volt a kiskereskedelemben. Szerintem annyi lesz, hogy ez most megszűnik, de leépítést nem tartok valószínűnek.

2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz munkád. Ameddig vásárlótok van, addig munkád is lesz. Ha jól dolgozol, nincs veled gond, akkor nem küldenek el.
2020. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!