Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ugye az én munkám nincs veszélyben? Vagy igen?

Ugye a vírus miatt rengeteg ember elvesztette a munkáját.. Én áruházban vagyok eladó, szerintetek nekem meg fog maradni a munkám?22L

márc. 27. 00:12  Privát üzenet  

A válaszok

Ne foss!

Túl tolják a dolgokat, hamarosan elfogy az emberek lóvéja, a kis cégeké is, így újra indul az élet, mert meló nélkül nincs lóvé villanyra.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 27. 00:23 Privát üzenet
Csak annyit tehetsz, hogy bizakodsz, mert itt csak az a biztos, hogy egyszer mindegyikünk meghal. -Minden egyéb képlékeny!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 27. 00:32 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Attól is függ, mit árulnak abban a boltban.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 27. 01:04 Privát üzenet
Nyugi: ruha, kaja, és társai kellenek az embereknek...

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 27. 07:28 Privát üzenet

Szerintem egyáltalán nem vagy biztonságban.

A kereskedelem nagyon meg fog roppanni.

De nem mindegy, hogy mit, milyen, mekkora stb üzlet/üzletlánc és hogy te hol állsz a táplálékláncban. Mindenhol a legmegbízhatóbb, tapasztaltabb, problémamentes stb. dolgozókat fogják az utolsó pillanatig megtartani

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 27. 11:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Auchanba dolgozok

# 6/8Időpont márc. 27. 13:06 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Élelmiszert mindig fognak venni az emberek. Ráadásul még a kijárási korlátozás alatt is nyitva tarthattok - ellentétben pl. egy cipőbolttal.

Idáig kifejezetten munkaerőhiány volt a kiskereskedelemben. Szerintem annyi lesz, hogy ez most megszűnik, de leépítést nem tartok valószínűnek.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 27. 13:46 Privát üzenet
Lesz munkád. Ameddig vásárlótok van, addig munkád is lesz. Ha jól dolgozol, nincs veled gond, akkor nem küldenek el.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 28. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma megkérdezte a főnököm, hogy mi a bajom? Azt mondtam, hogy semmi. Hogy mondjam meg neki, hogy utálom a munkám, emellett váltáson gondolkodok?
Mi lesz akkor ha a koronavirus miatt nem lesz munkam?
Ha jó munkaerőnek tart, akkor miért nem teremt olyan helyzetet, amiben a munkám értékelve lenne?
Rendben van ez az érzés? Ti voltatok már így? Ha lesz munkám elmúlik?
Kollégáim nálam sokkal többet keresnek, pedig némelyiknek diplomája sincs, nekem van, azonos munkakör. Bértábla szerint máshova tartozom. Hogy végezzem így motiváltan a munkám?...
A munkám váltotta ki ezt? Mi a magyarázat rá?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!