Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felháborodnátok ha a főnök...

Ti felháborodnátok ha a főnök nem egy időpontban fizetné ki minden munkását?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet és nem az állandó munkásokat fizeti ki először hanem azokat akik bedolgoznak.Ez már másodszor történik.

2020. márc. 29. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal foglalkoznék hogy én mikor kapon, nem másokéval. Amúgy mennyi időkülönbséggel?
2020. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Benne van a szerződésedben, hogy a hónap melyik napjáig kell megkapnotok a fizetést? Megkapjátok addig? Ha igen, akkor nincs min háborogni.
2020. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utoljára 2-3het késéssel.Azoknak a munkásoknak van állandó munkájuk ez mellett mi állandók meg jól megszívjuk.Ők most is megkapták,mi meg gondolom jó esetben két hét múlva a felét.
2020. márc. 29. 12:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Legkésőbb a másik hónap végéig kell kifizetni az előző hónapot így ő most a februárit kezdte kifizetni...
2020. márc. 29. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor így jártál, ha ezt képes voltál aláírni, okoska!
2020. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt ilyenek a törvények...egyébként azt nem tudtam,hogy ennyit késhet az előző havi fizetéssel
2020. márc. 29. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

"egyébként azt nem tudtam,hogy ennyit késhet az előző havi fizetéssel"


Tehát akkor úgy írtál alá szerződést, hogy el se olvastad. Gratulálni tudok hozzá!

2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt írtad alá akkor utána már ne háborogj. Ha elég a pénz és a főnök fizet ekkor vagy akkor, szerintem tökmindegy, de ha egyik fizutól a másikig nem tudod beosztani akkor válts munkahelyet, háborogni felesleges. Lehet hogy te ezt írtad alá más meg nem fogadta el így veled megteheti.
2020. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a szerződésben nincs benne,hogy két hónapot késhet...utána jártam
2020. márc. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!