Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy jó főnök válsághelyzetben...

Egy jó főnök válsághelyzetben mit mond? Azt hogy „előre“ vagy azt hogy „utánam“?

Figyelt kérdés
Mert az én főnököm az előbbit mindig is azt tette, bort iszik és vizet prédikál.
2020. márc. 29. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez nem csatamező (bár ott is előfordul az "előre" buzdítás), azon kívül ha a főnök kidől nem lesz aki irányítson.
2020. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Munkahely függő és helyzetfüggő. Van olyan helyzet amikor a főnök nem tud a sor elejére állni és amúgyis bőven elég, ha megmutatja az utat.
2020. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"an olyan helyzet amikor a főnök nem tud a sor elejére állni és amúgyis bőven elég, ha megmutatja az utat."


Hát az én főnököm esetében az elmúlt 20 évben nem volt olyan helyzet amikor az élre állt volna. Mindig az irodája mélyéről ugatott mindent jobban tudott mindenkinél de még élő ember nem látta hogy ténylegesen is bármit csinált volna.

Amikor valami gebasz volt ami épp az ő "bölcs" tanácsai révén jött létre, akkor ő mosta kezeit mindenki hibás volt csak ő nem.

Ilyen az én tróger főnököm.

2020. márc. 29. 14:26
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó főnök az adott helyzet és a pillanantnyi körülnények alapján dönt.
2020. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ja értem. Hát ez meg egy olyan maszlag duma amit így is meg úgy is lehet érteni.


Most olvasok egy II. VH-s regényt a német frontról.

És az van benne, hogy azon katonai vezetők akik a katonákkal ott voltak a frontvonalban (Rommel, Model stb) azok szinte félisteni tiszteletet tudhattak magukénak.


Azon" vezetők" meg (Keitel, Strucker stb) akik a fronttól 100 km-re ugatták a parancsaikat azok meg szitokszavak voltak a katonák szemében.


Azért ez elgondolkodtató nem?

2020. márc. 29. 14:35
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
20 éve ott sz.psz és a főnök a hü..e mi? :D Neki amúgy sem kell csinálnia semmit, azért ő a főnök, és azert van mindenre embere, persze egy nagyobb cégnél. Szerinted egy multinál ahol nem is ismered a tulajt mi van? Kicsiben más, de egyébként mindenhol ugyanez van. Ha nem tetszik felmondasz. Jaa, hogy csak a szád nagy..
2020. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Neki amúgy sem kell csinálnia semmit, azért ő a főnök"



NO LÁMM!!! CSAK NEM???

Én sok éve ugyanezt mondom és le vagyok hazugozva trollozva hogy nem értem nem látom át...


miközben csak nem ??? Más is azt mondja amit én? Csak nem???


Igen, így van! A főnök azért van hogy semmit se csináljon csak ugasson mindent csinálnak helyette, ha meg valami elcsesződik akkor ő mossa kezeit ő nem tud nem lát nem hall semmit, mindenért az "emberek" a hibásak....


Ja és állami hely. Nagy csoda.

2020. márc. 29. 14:42
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Pont fordítva, ha valami elcsesződik, akkor ő lesz felelősségre vonva. Minden magasabb beosztás rákfenéje a magasabb felelősség.

Mellesleg hogyne lenne dolga? Nem semmit nem kell csinálnia, hanem a kétkezi munkások által végzett résztevékenységeket nem feltétlen kell ismernie sem, hogy a saját munkáját végezhesse.

2020. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

" Nem semmit nem kell csinálnia, hanem a kétkezi munkások által végzett résztevékenységeket nem feltétlen kell ismernie sem"


Itt egy darab kétkezi sincs, ez szoc ágazat.

És övé a felelősség? 2 éve a hely belefutott egy szakhatósági vizsgálatba amely olyan visszaéléseket tárt fel amelynek révén 30 milliót meghaladó bírságot szabtak ki. A hely fizet (de nem a főnök!! majd a fenntartó) és a főnök? Az maradt a helyén.

Na ?: Felelősség? Még aznap ÖNKÉNT el kellett volna takarodnia. Nem tette. És fel se merül hogy a fenntartó felmentse- mert joga lenne hozzá.

Felelősség?

2020. márc. 29. 15:05
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Oké, akkor éldegélj tovább a mesevilágodban, ahol azt képzelsz és az iránt gyülölködsz, akit nem szégyellsz. De hogy ez neked mire jó...
2020. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!