Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet abból baj most hogy...

Lehet abból baj most hogy home officeban vagyok otthon de úgy hogy nem engedtek el?

Figyelt kérdés
Az oszt. vezető meg a kollégák mondták hogy maradjak otthon mert egyedül nekem nincs kocsim és vidékről járok be vonattal és félnek hogy így elkapják a vírust. Viszont hivatalosan a vezetés nem engedélyezte a home officet. Amúgy egy hivatalban dolgozok...
2020. márc. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Most csak elengedtek, ha azt mondták maradj otthon.
2020. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, ha azt mondták maradj otthon, akkor elengedtek. Ha meg még dolgozol is otthonról mi baj lehet?
2020. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Nyilván hivatalosan fentről nem engedtek el, azt mondta az oszt. Vezető hogy maradjak otthon és ez a mi titkunk
2020. márc. 29. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit az egesz cég tud olyan titok.


Szerintem tudjàk fentebb is nagyon jol csak szemet hunynak felette! Mert ök sem tudnak jobbat kitalalni most.


Ha osztvezetö azt mondja ok ott szerintem a felsöbb vezetö is tisztaban van vele.

Ne kavard fel az avart.


Remeljük hamar javul a helyzet

2020. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a főnököd mondta, ezért len valószínű, hogy baj lesz belőle. Úgy lesz papírozva, mintha bentről dolgoznál valószínűleg
2020. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!