Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti akartok dolgozni a munkahel...

Ti akartok dolgozni a munkahelyen, ha nincs éppen munka? 22/F

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 19:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Főnök is sokat segít, így nincs mit csinálni. Ilyenkor ti mit tesztek?
2020. márc. 30. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Mobil :D Mi mást? 21/F
2020. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Ésszel kell dolgozni, ami annyit tesz hogy ne hajtsd magad nagyon, persze ezt egyik csoportvezető meg főnök sem díjazza, de nem is kell tudatni velük, némelyik barom nagy multiknál kettő helyett dolgozik, és utána a többitől meg nem győzi hallgatni hogy miatta ráálltak arra hogy kevesebb emberrel is lehet haladni...

Ha nincs munka? Úgy csinálom hogy ne akadjanak rám, és persze ha szünet van akkor nem 20 percet leszek oda, hanem 35öt.


Persze a dolgozó embernek kell egy bizonyos intenzitás ahhoz hogy ne váljon nyűggé egy 8-12 órás műszak, ezzel nincs is bajom, csak azzal amikor ahelyett hogy a műszakvezető azt mondaná foglaljátok le magatokat, inkább kitalál különféle csicska munkát, ami sose lenne megcsinálva, de ha már ott vagyunk csináljuk meg...

2020. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Időszakos, hogy mennyi munkám van bent. Van, hogy a 9 óra felét teszi ki, van, hogy este 7-ig bent vagyok.

Ha nem túl pörgős a nap, akkor olvasok, spotify-on zenét hallgatok, néha kimegyek kiszellőztetni a fejem vagy inni egy kávét a közeli pékségben... Ja és ilyenkor takarítok, rendet rakok magam körül, a gepemen :) van, amikor az ebédre nem jut időm.

2020. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Az én munkahelyemen soha nem áll be az az állapot, hogy nincs munka. Én megpróbálom munkával tölteni a munkaidőmet, - mert a munka miatt járok munkahelyre, hasznosnak is érzem magam ettől és az idő is klasszisokkal gyorsabban telik el a munkával. Velem még nem fordult elő, hogy később mentem, előbb jöttem és hat órát agyaltam azon, miként töltsem el a maradék egyet.
2020. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
89%

Ha nincs munka, akkor értelemszerűen nem tudsz dolgozni :) Dolgozhatsz lassabban, ha unatkozol.


Vagy ha olyan helyed van, akkor felhasználhatod a szabadidőt arra, hogy valami előremutatót csinálj, azaz játszhatsz minőségellenőrt, aki felülvizsgálja a munkafolyamatokat és megnézi, hogy lehetne optimalizálni.

2020. márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!