Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már úgy munkahelyen,...

Voltatok már úgy munkahelyen, hogy elmentetek anélkül, hogy bármit is mondtatok volna a főnöknek?

Figyelt kérdés
Mert már annyire elegetek volt, hogy mindenre figyelmeztetni kellett,kunyerálni kellett ami a pénzzel kaocsolatos dolgokat illeti.
2020. márc. 31. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég történt. Hazaküdtek fizetés nélkül, hogy oldjam meg a járvány idejére, aztán majd várnak vissza szeretettel. Én meg nem akartam éhen halni, szóval kerestem magamnak egy másik helyet. Nem fogok visszamenni még elköszönni sem. Ők megtehetik, én is.
2020. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így vagyok én is ő megteheti én is megtehetem,hogy holnap szó nélkül nem jövök
2020. márc. 31. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én azért ha elmennék, kiosztanám őket, lehet megsiratnám a főnökasszonyt.

Elmagyaráznám neki, hogy nem azokat az embereket kellene megbecsülni, megfizetni, akik egész nap torrenteznek, meg Facebookoznak munkaidőben, meg elintézi a maszek munkáitokat, hanem azokra is figyelni kéne, akik a céges munkát jól, gyorsan, pontosan elvégzik mindig és határidő előtt teljesítenek mindent.

Elmagyaráznám neki, hogy kissé elkeserítő, hogy felvesznek egy újoncot, aki semmit nem csinál azon kivül, hogy ide oda rohangál autóval, elintézi a maszekjait, a főnök maszekjait, a maradék időben meg intézi a saját céges dolgait a céges mobilon, ül az internet előtt, vagy épp leáll beszélgetni másokkal unalmában mert semmi dolga nincs. De olyan embereket, akik nem vállalnak be egy 5. munkát a 4 mellé, mert már szabad hétvégéje sincs, meg élete se, szellemileg ki van merülve, nyugtatókon él, azt azonnali hatállyal elbocsájtják, mert nemet mondott.

Vagy akik 30 éve pedánsak, dolgoznak, kevesebb a bére, mint egy újonnan felvett semmittevőnek.

Szerintem olyan vörös lenne a feje a nőnek, hogy két doboz nyugtatót kéne beszednie, miután én ezeket előadnám neki:D


Pont mostanság akartam leszámolni, de a vírushelyzet betett, így nem mentem el, de ha normalizálódik a helyzet, az jön:D

2020. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt ilyen. Egy hétig bírtam. Nem a pénzzel volt bajom, hanem a kollégák viselkedésével. Jött volna a következő hét, de egész hétvégén gyomorgörcsöm volt, így megírtam a felmondást és elküldtem e-mailben.
2020. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as te is tapasztaltál ilyesmit hogy a semmittevők jobban megvannak fizetve?Ez mind igaz amit leírsz vannak akik le-fel deffeliroznak a munkahelyen,elmennek a bolba bevásárolni vagy a parfümériája mert sampon kell neki.A céges telefonról hívja az élettársát.Alig csinál valamit pedig mindig lenne mit nem olyan nagy a cég nincs annyi munkás,munka se a helység tisztántartása is mindenki feladata nem olyan nagy a helyiség napi fél óráért nem érné meg takarítónőt felvenni meg nincs is annyi takargatnivaló de legalább az unatkozó munkásnak lenne félóra tennivalója.Nem értem az ilyen munkás miért kell?
2020. ápr. 4. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Szerintem ez a legtöbb helyen így van. Én egy kisebb magáncégnél vagyok. Ismerek sokat, akik kb meg sem állnak, egész nap dolgoznak, kb szó szerint a WC-re sincs idejük elmenni, még is kb úgy állnak hozzá, hogy ez a munkája. Szabadságra sem tudnak pl sokan elmenni, mert hiába megy el, nem lenne egy olyan nap, hogy ne hívogatnák mindenféle dolgokkal... aztán olyan személyek pedig megvannak tűrve, akiknek nyíltan nincs már munkája, mert az a részleg megszűnt, de meg sem küldik el, adnak neki valami mondvacsinált munkát, vagy egész nap ül a net előtt a maszek dolgait intézve.. és csak azért maradhat ott, ha esetleg van egy két maszek évente egyszer, vagy a főnöknek kell valami határidős munkát megcsinalni, azért tartja meg... másokat meg kirúgnak, mert nem vállal be egy tizedik munkát a kilencedik mellé. Nálunk mind azok érvényesülnek akik a főnök emberei, vagy be vannak nyalva, elintézik a maszekor. Egy illetőnek baromira véletlenül láttam a fizetési papírját, mert a titkárnő bent felejtette a másoloban.... már akkor több volt a bére, mint az olyanoknak akik 25 éve ott vannak és keményen meloznak. Ez sajnos a maszek világ ...
2020. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont most történt meg egy hónapja.

Belefáradtam abba, hogy 6 éve keményen dolgozok, megcsinálok mindent szó nélkül, mindent időre, pontosan és még sem néztek semmibe, csak azokat, akik nyalnak ...

Egyik rokonom is ennek a tulajdonosnak egy másik cégénél dolgozott, odaadtam neki a felmondást, hogy adja be, én nem vagyok hajlandó ezekkel szóba állni, annyira ki voltam már készülve lelkileg, hogy nem birtam volna bemenni oda.


Nem volt belőle semmi gond, aláírták, tudomásul vették, a 30 napot sem töltették le velem..

2020. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!