Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akit a koronavírus járvány...

Basztet852 kérdése:

Akit a koronavírus járvány alatt bocsátanak el milyen anygai juttatást és mikor vehet igénybe?

Figyelt kérdés
Munkanélküli voltam. 1 hónapja találtam állást de az autógyárból elbocsájtottak. A munkaügyi központba regisztáltam, de 0ft bevételem van 3 évra visszamenőleg. Hallottam olyat, hogy rendkívüli csomagként 100.000ft-ig segíta kormány minden munkanélkülinek de nem tudni mikor. A MKP-ba nem engednek be csak az előtérbe és az ott dolgozók semmilyen felvilágosítást nem adnak. Bármilyen pézgyügyi segítség érdekelne hol lehet kérni.

2020. márc. 31. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orbán nem támogatja, hogy az emberek pénzt kapjanak ő azt mondta nem az embereknek hanem a munkáltatóknak fog pénzt adni, hogy megmaradjanak az állások. Csak ezzel megint nem azoknak segít akik bajban vannak és akiknek már megszűnt az állásuk.
2020. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel ők nem gátolják hogy dolgozhassunk így a munkáltatók kezében van az ügy. Engem levettek 4 órába mert így mivel home office-hez szükséges dolgok itt nincsenek kidolgozva, így benne volt, hogy ki is rúg ha ezt választom. Viszont így, ha újra 8ba rak ha helyrebillen minden cumilesz, mivel bankoknál 3 hónap folyamatos munkaviszony kell, hogy szóba álljanak ez emberrel. Magyarán a terveimnek lőttek egyenlőre.... szóval semmilyen 100 ezerről nincs szó és nemis lesz....
2020. ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Jelentkezhetsz álláskeresőnek és akkor kaphatsz közmunkát, amivel szerencsés esetben havi 57 ezret is kereshetsz.


Az önkormányzat adhat szociális segélyt, ami 23 ezer forint.

2020. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!