Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megosztja a koronavírus a...

Megosztja a koronavírus a dolgozó vagy az éppen nemdolgozó vagy hone offic-ban dolgozó embereket?

Figyelt kérdés
Biztos észrevettétek de aki kénytelen menni, szapulja azt aki vagy home offical kiváltotta vagy szabirament. Miért nem lehet elfogadni, hogy van ahol megoldják ezt, csökkentve a vírus terjedését, van ahol nem. Mindenki jön egyből a kórházakkal stb. Nemcsak ott nemtudják, hanem szàmos helyen sem. Nálunk bár megoldhatnák, nem dolgozta ki a főnök a home office-t pedig 2 hétig gondolkodhatott volna ezen... Nálatok mi a helyzet? Mennyire megy körülöttetek a széthúzás?
2020. ápr. 1. 07:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Én eddig nem tapasztaltam ilyet home office-osként, de eddig is biztos voltam benne, hogy megy a szapulás a frusztráltabb emberek részéről. Várható volt.
2020. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%

"Biztos észrevettétek de aki kénytelen menni, szapulja azt aki vagy home offical kiváltotta vagy szabirament."


Én ugyan nem vettem észre ilyet. Igaz, pont a koronavírus miatt, nem élek nagy társadalmi életet.

2020. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nálunk családon belül is ezvan. Az ember tiszta gyökérnek érzi magát így.
2020. ápr. 1. 07:52
 4/29 anonim ***** válasza:
55%

En azt vettem eszre, hogy aki home office - ban van, az sokkal "lazaban" veszi a dolgokat, mint az akinek be kell menni, vagy mint akinek Mar nincs hova bemenni.


Nalunk nincs szethuzas, orulok, hogy a tesvereimnek meg van munkaja, meg ha irigykedek is egy kicsit.

2020. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Arra utaltam, hogy abba kötnek bele, hogy "miért félek ettől, a munkahely az munkahely... blabla" nem vagyok eleresztve lóvéban, sőt csoó tervembe beleköp ezaz egész de fontos az egészség is.
2020. ápr. 1. 08:02
 6/29 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk ügyeleti rendszer van. 2 valakitől hallottam feszkós nézeteket, de jövőhéttől változik a dolog, többet fogunk dolgozni.

Szerintem fölösleges összeugrasztani a feleket, társadalmi osztályokat a helyzet végett, de hát Mo., az Mo...

2020. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztaltam. Home office-ban vagyok 2 hete. Egyik ismerősöm gyárban dolgozik. Mióta mondtam neki, hogy itthonról fogok dolgozni, azóta azt hajtja, hogy én semmit nem fogok csinálni itthon, aludhatok sokáig, nézhetek filmeket. Néhány napig tűrtem, majd megmondtam neki, hogy állítsa le magát, mert nem jó kedvemben vagyok itthon, hanem ugyanúgy dolgozok 8-tól 4-ig. Ugyanúgy keres a főnököm munkákkal, jönnek az e-mailek, keresnek az ügyfelek. Nem állt meg az élet. (szerencsére!) Hétfőn pl annyi munka volt, hogy 5-ig dolgoztam 4 helyett. Örülök, hogy még van munkám és lesz fizetésem. Az irodába is szerettem bejárni, sőt kezd hiányozni a jövés menés. Ezért nem értem a gúnyolódást. Ez egy olyan helyzet amit nem magunknak választottunk. Főleg úgy okoskodik, hogy tavaly szabin sem voltam, a rengeteg munka miatt. Olyankor nem irigykedett??

N

2020. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%

7-es, minek beszélgetsz, minek találkozol ismerősökkel a járvány alatt?

Pláne olyanokkal, akik cseszegetnek!

2020. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nalunk pluszba az a baj, hogy ahelyett, hogy összefogtunk volna ez 3-4 ember a melóhelyen, hogy home offic legyen, 2 nyaller ment az irodába. Így vagyok most letéve 4 órába, hogy a szabikat így tudjam még kivenni. De már készülök, hogy felmindanak vagy én mert úgyis kicsinálják az embert utána. Ahogy írza valaki sajnos ez Magyarorszàg, mert hatekiállsz magadért valaki úgyus az ő szintjére rángatna visszafele. :(
2020. ápr. 1. 08:27
 10/29 anonim ***** válasza:
24%
#8: Én nem találkozok senkivel mert itthon vagyok 2 hete. Azt se értem miért lettem 25%-ra lepontozva, mikor saját tapasztalatot írtam le. Semmit nem szabad már ide írni :(
2020. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!