Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez egy jó állás?

Szerintetek ez egy jó állás?

Figyelt kérdés

3 hete dolgozom egy multinál. 200 ezret fogok kapni egy hónapra nettóban. Ebben benne van a műszakpótlék, plusz a bónusz a koronavírus miatt. Párommal és a szüleimmel élek. Párom kb. 220 körül keres. Így havonta a büdzsénk kb 420 ezer lesz. A rezsin és a lakbéren kívül annyi költségünk lesz, hogy az autónkat fent kell tartanunk. Illetve a havi bérletem de annak 80%-át a multi állja.


A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert nem jön be ez a változó beosztás. A hét egyik felén délelőttös vagyok, a végén meg délutános. Plusz a hétvégén egyik nap mindig munka van. Ott meg ugye 12 órázás van. Nem túl kedvesek a munkatársak. Kapom a lecseszéseket, én meg nem hagyom magamat. Voltak hangosabb vitáim a munkatársakkal. Egyre gyakrabban jön elő a gyomorideg. De a pénz jól jön, főleg a mostani időszakban.


2020. ápr. 1. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
59%
ha nem javul a helyzet a munkatársakkal, akkor keress más helyet, miután lemegy a járvány szerintem. Nem jó stresszelve melózni, tönkre megy az egészséged benne.
2020. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!