Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Párkapcsolatban vagyok, de...

Párkapcsolatban vagyok, de nagyon nagyon megtetszett egy kollégám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomról:

Másfél éve vagyunk együtt, soha nem éreztem iránta mindent elsöprő szerelmet, de a személyisége,a kedvessége,figyelmessége és az emberi jósága magával ragadott, emiatt kezdtem vele járni. Szexuális téren is jól kijövünk,a kapcsolatunk harmonikus.(volt)

Egy ideje már úgy érzem, mintha a kapcsolat álló víz lenne, nem haladunk sehova.sokszor azon kapom magam, hogy úgy élünk, mint a 40 évesek. Az életünk csak a munkából, és az otthonlétből áll.A jövőt illetően is eléggé eltérőek a terveink. És pl. Szeretnék még tanulni, egyetemre járni,ő viszont hallani sem akar róla. Ő azt szeretné, ha feleségül mennék hozzá, és gyerekeket szülnék neki. Sokszor elgondolkodok, hogy nem erre vágyok,hogy én még fiatal vagyok ilyen élethez. Nekem még buliznom kellene, ismerkednem,barátokkal lógni, utazgatni. Ő viszont teljesen más beállítottságú.neki megfelel a 40 évesek élete..(nem sértésből, csak szerintem nincs benne sok kaland, sok izgalom)

A másik dolog pedig a munkatársam.2 hónapja váltottam munkahelyet, már eléggé beilleszkedtem. Felfigyeltem egy férfira, egyszerűen nem tudtam nem észre venni, annyira tökéletes (Külsőre)a számomra. Kicsit olyan, mintha a barátom ellentéte lenne.

Nem beszéltem még vele, nem is nagyon kerestem még rá alkalmat.Haragszok magamra, amiért ennyire megtetszett, de nem tudok ennek parancsolni. Ha a közelemben van, akár 4 méterre is lehet, engem már forróság önt el, nagyon izgulok, alig bírok a szemébe nézni, és ha már nem látja, csak vigyorgok,bolog vagyok, és kedvem lenne megölelni az egész világot. (akár csak egy kisgyerek)

Úgy érzem, én is tetszem neki.Valamikor direkt nem nézek rá, hogy ne gondoljon beteg kukkolónak, de olyankor is látom a szemem sarkából, hogy engem néz. 😁

A múltnap épp indultam befelé, ő meg kifelé jött,és megvárt az ajtóban, csak hogy kinyithassa nekem. Nem tudom, akart-e beszélgetni, nagyon meglepett ez a gesztus, zavarba jöttem, így csak megköszöntem, és folytattam az utam 😁

Tudom, ezek a dolgok nem sokat jelentenek, de nekem mégis számítanak. Én már nagyon nagyon rég nem éreztem azt, hogy valakinek tetszenek, a barátom szinte elzárt mindenkitől.

Lehet, nem írtam tul sok jót a barátomról, de ő jó ember, de inkább egy jó barátnak felel meg, mint szerelemnek.

Mit tennétek a helyemben?



2020. ápr. 3. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Vizked a lukad

.. mint sokmillio tininek

Komolykapcsolatot ne vállalj ilyen hozzáállassal csak tönkreteszel mindenkit.lovagolj meg minden kolbaszt mett elönt a forróság... erről van szó kéremszépen.

2020. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
A párodat sajnálom. Meg akit megszéditesz.
2020. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Szakits, hagyd hogy a baratod talaljon vkit aki vele szeretne lenni nem masokkal.
2020. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el mit szeretnél. Nekem az olvasottakból úgy tűnik, hogy te is, és a párod is jobban járnátok ha szakítanátok.
2020. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést olvastam el, nem érdekel a körítés. Pláne regény formájában.

Ha megtetszett más, akkor eldöntöd, hogy inkább ismerkedni szeretnél - ekkor erősen ajánlott kilépni a kapcsolatodból - vagy a barátod mellett maradsz és elkerülöd a kollégádat. Ennyi. Nem kell bonyolítani. Meg kell hozni egy döntést, ami következményekkel jár, igen.

2020. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
HŰTLEN!HŰTSÉTEK MÁR LE!!
2020. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend:

Szakíts a barátoddal, de ne azért, mert a kollégád kinyitja előtted az ajtót, (elvileg minden jól nevelt pasi ezt megteszi) hanem mert más a habitusotok és a jövőképetek.


Ha ezzel megvagy, utána már független emberként azt csinálsz amit akarsz és azzal akivel akarsz!

Nem kell ezt túlragozni!

2020. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi értelme van szerencsétlen barátodat hülyíteni? Legnagyobb görénység valakinek az idejét elpazarolni. Azt sose fogja visszakapni, lehet már múlt hónapban talált volna olyan nőt magának, akivel boldog lehetne, de nem, te játszol vele, ábrándozol az új kollégádról, majd szépen lassan kiépíted az új kapcsolatot, megnézed, jobb-e mint a mostani, ha igen váltasz, ha nem, futsz vissza a barátodhoz és vársz a következő hercegre. Legyszíves legyen benned annyi gerinc, hogy otthagyod azt a srácot és nem kamuzol neki tovább. Köszi.
2020. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igaza van az elözönek!
2020. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Készíts egy mérleget, mit vesztenél/nyernél ezzel, vagy azzal.
2020. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!