Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyen valakihez...

Hogyan legyen valakihez kedves, de mégis határozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Munkahelyemen kis főnök lettem, már pár éve.

Úgy érzem van egy dolog amiben fejlődnöm kellene.

Úgy kell elérnem embereknél bizonyos dolgokat, hogy közben kedves is legyek és ne sértődjenek meg.

Nem mindig olyan nehéz ez. Sokszor van az, hogy az hogy mit miért kell pont úgy csinálni, nem kell hogy megértsék, tudom ha elmagyaráznám se fognák fel és értékes időt emésztene fel. Tapasztalat + ismerem őket. Nekik csak a végrehajtásra kell fókuszálniuk. Tudom hogy ez bennük ellenállást, rossz érzést kelthet de ez van. És én vagyok aki ezeket a végrehajtásokat, változtatásokat "lenyomja az ő torkukon."


Van amikor már nehezen megy, olyankor szólok a főnöknek és megoldja Ő. Ő ha oda megy az emberekhez mindenkinek minden baja tova száll a témával kapcsolatban és csak bólogatnak. Mivel a főnöktől be vannak szarva. Velem szembe viszont ellenállóbbak, csak sorolják a magukét, nehezebb elérni náluk velük a célom.


Tudom hogy ez abból is adódhat, hogy nem vagyok elég erős személyiség, viszont pont ezért szeretnék ebben fejlődni.


Szeretnék tanácsokat kapni, hogy hogyan is lehet ezt pszichlógiailag úgy megközelíteni ami jobb nekem is és nekik is és nyert ügy.


Mit tudnátok ehhez a témához nekem tanácsolni?

Köszönöm


2020. ápr. 3. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A legoptimálisabb: hideg fej, de meleg szív.
2020. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Kérlek kifejtenéd 1-2 példával hogy mire gondolsz? :)
2020. ápr. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!