Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A ti munkahelyeteken is van...

A ti munkahelyeteken is van olyan kolléga aki nem veszi ki részét a munkából?

Figyelt kérdés

És az ilyenek jól járnak. Nem értem minek kell ilyen here munkás a céghez. Nálunk most van egy ilyen munkás aki terep munkát lát el ami alig van néhány naponta van amikor napokig nincs is. Más munkák viszont felszaporodtak.Igy ketten a főnöknővel nem fogjuk győzni.Mondta is tanítsam meg a kollégát a munkához szükséges kompjuter programra.Amikor ketten voltunk látszott nem fűlik a foga hozzá.. azt mondta alig várja hogy megkapja a papírokat a Dubai munkához vagy ha az nem jön össze visszamegy a fővárosba valami dinamikusabb munkát végezni,mert ő nem bírja a helyhez kötött munkát,unja magát.Erdekes amikor a youtubot nyomkodja vagy van idő hogy a száját jártassa akkor mem unja magát csak ha csinálni kell valamit.Nagyon idegesítő tud lenni.Hátráltatja azt is aki dolgozna.A főnöknő

eddig elég lazán veszi bár viccen keresztül mondta neki nem végezte el a munkáját ami rá van bízva.Ha valaki ennyire nem szeret egy munkát nem passzol hozzá akkor talán elvállalni se kellett volna ha meg elvállalta legalább végezze normálisan addig ameddig ott van,azért van fizetve.


2020. ápr. 4. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Van ilyen nálunk is. Többek között én is ilyen vagyok. Minek szakadjak meg, ha a többiek odateszik magukat?
2020. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es ez elég érdekes hozzá állás:-) De legalább őszintén megindokolod.Ha a fizetésed egy részét is ők kapnák akkor is így gondolnád? ;-)
2020. ápr. 4. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Minden munkahelyemen volt ilyen, mostaninál is van.
2020. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

persze

azt kellütni, aki húz

hát engem csak ne ütlegeljenek :)

2020. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos talalkoztam mar ilyennel, elso munkahelyemen, ketto is volt. A fonok nem merte kirugni oket mert hat 20 es 25 eve ott vannak, es jaj mennyi vegkielegitest kell nekik fizetnem. Gyogyszertar, 1 oras ebedszunet, utanna rejtvenyfejtes, aztan arupakolas atpasszolasa a kezdoknek stb.


Mondanom sem kell, rajtuk kivul eleg gyorsan cserelodott a brigad.

2020. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fizetesuk egyiknek 133 masiknak 150 korul volt 2018ban, de a semmiert ez is eleg jo penz.
2020. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös ismerős,itt is kimegy egy-két terepre és annyi...van olyan nap,hogy nincs is terep munka.Nem fogja fel,hogy itt kellene mást is csinálni.Ja,meg ma elment befizetni a számlákat munkaidőben,kicsit takarítani is lehetett volna,szemetes zsákokat kiüríteni...de könyebb a telefont nyomkodni és beülni a kompjuter mögé a kényelmes székbe.Ez egy nagy here munkás.
2020. ápr. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!