Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ebben a helyzetben hogy...

Most ebben a helyzetben hogy lesz megtartva a személy és vagyonőr képzés a munkaügyi központban?

Figyelt kérdés
Most mi lesz? Jelentkeztem rá mikor még lehetett, mikor lesz?

2020. ápr. 5. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Miért nem tőlük kérdezed meg?
2020. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy e-mailt hogy a jelenlegi helyzet miatt mire lehet számítani. nyilván le van fújva a dolog mint ahogy sok minden más. De ez nem feltétlen jelenti azt hogy egyáltalán nem lesz megtartva. Lehet távoktatás formájában megoldják az elméleti részét meg amit lehet, és ha lecseng a járvány akkor már csak a vizsga lesz hátra, meg esetleg a gyakorlati része.
2020. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
VISSZATERT! UJRA ITT VAN A VAGYONOROS MUNKAUGYIS KERDEZO. Balazska vegre eljutottal a jelentkezesig?
2020. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van itt még más vagyonőr is nyugi ;D
2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia írtam egy hosszu szöveget a kérdésedre...de inkább pmbe küldöm.Javaslom kerüld a szakmát.
2020. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: Ez nem Balu, ez Obelix!
2020. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6os leírnád nekem is, miért kerüljem a szakmát?:
2020. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!