Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az az életkor szerintetek...

Mi az az életkor szerintetek amibe még belefér, hogy az ember még soha nem dolgozott?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
25. Mert így lesz meg 65 éves korára a 40 év.
2020. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

125 (ennél tovább már ritkán él valaki)


de most komolyan; ha valaki például főállású családanyaként otthon van, és gyereket nevel, az csak a mai világban megvetendő, 2 generációval korábban magától értetődő volt, 5 generációval korábban meg nem is lehetett volna másként...


ha meg valaki mondjuk örököl, és lakáskiadásokból, befektetésekből megél, azzal sincs semmi gond. Ebben szerencsés volt, lehet, hogy más dolgokban meg neki nem volt szerencséje.


Ez alapján felesleges megitélni egy embert.

2020. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem családanyákról van szó, hanem felnőttként semmittevő emberekről akik hugyszagu alsógatyában döglenek az anyjuk házában.

De azért nem egyszerű megitélni, én suli után 2 nappal már intéztem a papírjaimat a munkahelyemmel..de ha nagyon gazdagok lettünk volna akkor pár évig inkább utazgattam volna. Nem kéne a saját helyzetünket másokra húzva itélkezni, mert nem egyformák a lehetőségek, de ha valaki csóró és mégse dolgozik mert lusta, az undorító. Átlagban meg suli után minél hamarabb, de max 1 év után illene munkába állni, nem eltartatni magunk, aztán mindenki maga tudja

2020. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

#2, Miért kell mindig valakinek kiforditani a szavakat?

Az ilyen kérdések 99%-ban azokról van szó akik nem családanya, nem örökölt 15 ingatlant, es nem vállalkozó.

Én nem életkorhoz kötném. Inkább körülményekhez.

Kb attól a pillanattól ahogy másokon próbál élősködni.

2020. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem míg az egyetemet el nem végzni, addig elfogadható, de persze már hamarabb jó lenne.


Az egyetem elvégzés nehezebb szakoknál ha valaki csúszik 1-2 évet akkor akár lehet 24 éves is mire befejezi.


Szóval szerintem olyan 24-25 az a kor amikor már úgy illene valakinek dolgozni.

2020. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Én sem tudom, miért kell mindent mindig direkt félreérteni. Senki nem beszélt itt a családanyákról. Egyébként az anyákra jellemző, hogy így magukra vesznek mindent, és ugranak olyanra, ami nem is nekik szólt, úgyhogy elgondolkodtató, hogy nem ők maguk érzik-e azt, hogy nem elégedettek az életükkel!?


Na, mindegy, szóval: szerintem attól függ, ki mit tanult, mert vannak olyan szakmák (pl. orvos és jogász, de persze mások is), amiket jellegüknél fogva nem nagyon lehet korán elkezdeni, hiszen maga a tanulási folyamat is hosszú.

Ellenben, aki egyáltalán nem tanul tovább, annak már olyan 20 éves kora körül (függően attól, mikor érettségizett persze) illik elkezdeni valamit, és nem otthon ülni.

2020. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Szeritnem amíg befejezi a tanulmányait, ha becsületesen tanul. Ez szaktól függően 24-26 éves kort jelent.

#2 A főállású családanyát nem tartom igazi munkának (pedig nő vagyok). A 21.században sokkal egyszerűbb az élet, mint amikor a patakhoz kellett kimenni mosódeszkán tisztítani a szennyest... Most csak beindítod a mosógépet, azt meg délután is lehet, amikor már haza hoztad az oviból/iskolából a gyereket. Nem kell 6 gyereket szülni sem, hogy 3 megérje a felnőtt kort. Kár korábbi generációkra mutogatni,amikor más volt az élet.

2020. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
24-25. Addigra illik befjezni a tanulmanyokat es elkezdeni dolgoni, akkor is ha valaki tobb diplomat is szeretne utana.
2020. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg körülmény függő. Családi körülmény függő is. Egyik jó ismerősöm 22 éves srác, nem volt igazán egy jó gyerekkora, a szülei nem verték, de kb. soha nem dicsérték meg, veszegedtek állandóan egymással, óvodába is csak 6 évesen íratták be, kb. hátrányként indult a gyerekkorában is. Vannak tervei, de az anyja folyamatosan keresztbe tesz neki, eljátsza a túlféltő anyát, a srácnak konkrétan önbizalma sincs már, noha nem büdös neki a munka, ha arról van szó, de megértem, hogy nem szeretne emberek közé menni. De simán felás egy kertet, stb. Szóval tényleg körülmény függő.
2020. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
24. Mert annyi vagyok épp! :D
2020. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!