Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
57%
Amíg fel nem fogja mindenki.
2020. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 A kérdező kommentje:
Persze és már pénz nélkül várom az éhenhalást? Jó vicc.A legtöbb ember azért megy dolgozni mert muszáj és örülhet,ha a munkahelye még megvan.
2020. ápr. 7. 15:37
 3/101 anonim ***** válasza:
70%
Most konkrétan azt a helyzetet játsszuk, amikor a gyógymód rosszabb, mint maga a betegség...
2020. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
55%

Meddig írjátok ki ezt a kérdést újra és újra?

A "maradj otthon" nem arról szól, hogy ne dolgozz....

2020. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 A kérdező kommentje:

Igen sajnos a gyógymód rosszabb mint bármi, 8 év vendéglàtózás után jelentkezem mindenre amit csak érek.Pedig imadtam és imadom a szakmámat! Legyen már ennek vége,nekünk vendéglátósoknak már most annyi de nem kellene hagyni,hogy minden szektorba eljusson ez!!

Vagy ezt akarják??!

2020. ápr. 7. 15:42
 6/101 anonim ***** válasza:
69%

Amíg tart a járvány, nyilván.

Ami mellesleg annál tovább tart, minél többen veszik semmibe.

2020. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
71%
Amíg az emberek meg nem értik végre, hogy mit is jelent. Nézd meg mi volt a Velencei-tónál, a Balatonnál, meg egyéb népszerű helyeken. Autók és emberek egymás hegyén-hátán. Na ők azok, akiknek szól(na) a maradj otthon, de nem fogják fel, amíg szigorúbb intézkedések nem jönnek, vagy tele nem lesznek a kórházak betegekkel, haldoklókkal.
2020. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:

Az emberek jó része azért veszi semmibe mert muszáj! Oké van pár idióta aki csavarog de ügyet intezni,munkaügyi központ ,meló keresés,önkormányzatnál is voltam.

Nah ezeket csinaltam és egyik sem volt halasztható - vírus miatt.Vagy tényleg mindenki ennyire jól áll anyagilag ? Hogy csak nekem tűnik fel a sok megszűnt munkahely ...

2020. ápr. 7. 15:53
 9/101 anonim ***** válasza:
22%

Akkor menj, és halj meg.

De másokat meg ne fertőzz.

Majd amikor anyád ravatalán pityeregsz, akkor azért jusson esezdbe, hogy lehet, a pénz nem minden.

2020. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy bunko leszek, de en nem ertem az embereket. Hogyan tudtok egyik honaprol a masikra elni? Nem keresek tobb 100.000 forintot, az alberletem, mert fizetem, meg a rezsim elviszi a fizetesem tobb, mint felet. A szuleim semmivel sem tamogatnak. Akkor kapok toluk valamit, ha meglatogatom oket (a valami alatt pl kajat kell erteni egy evben 2-3* amig naluk vagyok), elvesztettem a munkamat, de nem vagyok besz@rva, anyamek megtanitottak sporolni. Ha most fel evig nem kapnek egy vasat sem, akkor sem halnek ehen, es az alberletbol sem tennenek ki. Miert kell nagy labon elni amikor van penz es nem lehet belekalkulalni a dolgokba, h barmikor baj lehet? Tenyleg nem keresek atlagon felul, 6 eve dolgozok, annyi ido alatt kell, h az embernek legyen annyi megtakaritasa, h ne tegyek ki a lakasbol 2 honap utan...
2020. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!