Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lenne érdemes a szabadsá...

Mivel lenne érdemes a szabadságokat a járvány lejárta után töltenem?

Figyelt kérdés

Szerencsére abbbn a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a mi cégünkre a home office nem volt negatív hatással és a cégnek vagy nő, vagy stagnál az ügyfelek száma, így stabilnak tünik a helyzet.

Szabadságot még nem vettem ki és a koronajárvány ideje alatt nem is tervezek, de elképzelhető, hogy akár nyárig kitart ez az egész.

Ha nektek lenne 22 nap szabadságotok szeptember-január közt, mivel töltenétek? Nálunk nem problémázik a fönök azon, hogy csak 7 nappal rendelkezhetnék, kiadja akárhogy, csak jelezzük.


2020. ápr. 7. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:
A telefon miatt egyes helyeken lemaradtak a megfelelő ékezetek sajnos, előre is bocsi.
2020. ápr. 7. 15:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldre nem is utaznék, elmennék belföldön valami kieső, elhagyatottabb helyre a hegyekben és ott túráznék, pihennék egy két hetet. Nekem is lesz benn nyár utánra 17 nap szabim, valahogy így fogom tölteni, 5 napot pedig átviszek jövő évre, mert nálunk max annyit lehet.
2020. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal tölteném mint minden más alkalommal amikor szabadságot vettem ki
2020. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pénzem is lenne rá, 2-3 hetet ebből valami pancsolós szállodában töltenék, de nem egy helyen, hanem hetente csere, és közben eljárnék kirándulni mindenfele. Ha nagyon sok pénzem lenne, akkor Ausztráliába utaznék arra a 4 hétre ősz végén.
2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenéssel? Amúgy annyira kiszámíthatatlan hogy még mi lesz őszig hogy az hihetetlen.
2020. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi penzt szansz ra? Nem mindegy.
2020. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!