Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni egy idióta...

Mit lehet csinálni egy idióta kollégával?

Figyelt kérdés

5 fős kis cégben dolgozunk, még mindig van forgalom, nyitva tudunk lenni. Kiosztásra került mindenkinek szájmaszk, gumikesztyű, többféle vitamin. A Főnök azt kérte, hogy az ügyfeleket már csak az ablakon keresztül szolgáljuk ki, maszkban és kesztyűben.

Mindenki felfogta értelmesen, hogy elsősorban saját magunk védelme érdekben fontosak ezek az intézkedések. De ez az idióta nem, és nem tudom már, mivel lehetne hatni rá. Ő azt hirdeti és híreszteli mindenkinek, hogy elsők között akarja elkapni a koronavírust, hogy neki még jusson lélegeztetőgép (50 felett van, ő már valószínűleg most se kapna, hanem csak félretolnák egy sarokba). Szóval míg mindenki más rendszeresen mossa a kezét, próbál odafigyelni, ez a barom direkt nem mos már kezet se, fogdossa a beérkező árut, kézmosás nélkül nyúlkál mindenhez.

Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel? Hogyan lehetne rá hatni?


Vírushisztis kommentek nem érdekelnek.



2020. ápr. 8. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

"50 felett van, ő már valószínűleg most se kapna, hanem csak félretolnák egy sarokba"


Hát te se vagy sokkal értelmesebb, úgyhogy jól egymásra találtatok.

Amúgy meg ha a főnök így döntött, akkor ad sétálsz hozza, és közlöd vele,hogy "főnök, a Lajosbá nem használja se a maszkot se a kesztyűt"

2020. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem pusztán csak egy személyben a főnök akaratával megy szemben, hanem a közösség érdekeivel is durva ellenállást fejt ki, nemes egyszerűséggel utcára tenném a főnökötök helyében. Veszélyezteti az elért eredményeiteket, megélhetéseteket, közösségbe nem való ember. Inkább legyetek kevesebben és tudjatok dolgozni stabilan, viszonylag jó egészségben, mint hogy egy ilyen kretén miatt hat ember élete omoljon össze. Az én cégemnél már ma nem dolgozna. Nem tudom sajnálni az ilyen fogyatékost, - menjen, éljen ott, ahol elviselik a kivagyiságát! Kapaszkodjatok: írom ezt a véleményt 52 éves fejjel, - tisztában vagyok azzal, hogy lehetetlen küldetés állást találni ilyen életkor birtokában, de az ilyen nem érdemel empátiát.
2020. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Jelented a főnöknek. Ez hogy lehet kérdés?
2020. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Hasonlóan gondolkodok mint a hozzászólók. Az ilyen faxfejeket hamég 6 pulyája is van még jól megis rugdosnám. Dögöljön meg. Látjátok? Hiába figyelünk faxok minden csapatban vannak. Nálunk még vírus előtt csinálta azt egyik hogy pisilés után egyből ment vissza az irodába. Úgy szólt rá a főnök. Pfff
2020. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
leköhögöd! :D
2020. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Köhögjetek előtte és egyéb ilyen nyalánkságokat.

Na jó, nem kell a szintjére süllyedni, meg azért szerintem ez elég primitív ötlet volt. 😢.. De ha ennyire hülye, akkor.

Mond azt neki, hogy ő fog a legjobban sírni, ha ne adj Isten elkapja a vírust, vagy hszabuszi

hazaviszi valamelyik szerettrn

szerettének.

De, hogy nem veszi fel?

Páromeknak például kötelező egész nap abban lenni.

Nálatok is?

Főnök tegye kötelezővé.

2020. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocsi a hibákért, telefonról írtam és gyorsan írtam.

Előző voltam.

2020. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
46%

Elmagyarázzátok neki, hogy ezzel veszélynek teszi ki a ügyfeleket is.


Amúgy teljesen ésszerű az érvelése, jobb most lebetegedni, mint amikot már túl van terhelve a rendszer.

2020. ápr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó tese tudod eldönteni úgy látom, hogy lekell e sza rni azvegészet vagy sem.
2020. ápr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés. Majd a főnök nem veszi észre, hogy az egyik dolgozója cseszik betartani a szabályt, és az ügyfelek közül sem panaszkodik senki, mi?
2020. ápr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!